Jump to content
ben20

99designs.

Recommended Posts

NU incercati sit-u ala de tot kktu deci acolo ca sa fi un castigator trebuie sa faci munca de tot kktu si designu sa fie si mai de kkt ca sa fi ales deci n am vazut atata prostie pe nici nu stiu pe pixel patrat :)))) in viata mea iti da banii esti ok dar e imposibil trebuie sa fii inapt. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

NU incercati sit-u ala de tot kktu deci acolo ca sa fi un castigator trebuie sa faci munca de tot kktu si designu sa fie si mai de kkt ca sa fi ales deci n am vazut atata prostie pe nici nu stiu pe pixel patrat :)))) in viata mea iti da banii esti ok dar e imposibil trebuie sa fii inapt. Multumesc.

Sa nu cumva sa te duci la scoala! Sa nu!

Link to comment
Share on other sites

Lucrezi la tricouri...

Am observat ca le place mizeria,eu personal prefer un design simplu, nu neaparat minimalist, dar clean. Cand ii vad cum aleg aceleasi stiluri, ma oftic. Arata oribil si nici nu iese bine cand e printat. De ceva timp m-am gandit sa trec la site-uri, dar nu-mi place ideea de blind contest. Ce username ai ? trimite-mi pm daca nu il faci public.

Link to comment
Share on other sites

Pe 99designs sunt 2 categorii de oameni. Cei care vor sa te faca sclavu lor punadu-te sa faci 100 de design-uri pana se hotarasc ei ce p*la mea le place. Si oameni idioti fara "simtul culorii" care aleg designul cel mai urat.

Link to comment
Share on other sites

Bun, care e ?pilu` ? Ai venit s? te plângi aici c? nu e?ti în stare s? câ?tigi un contest?

$2,085 prizes 6 won 37 entered

A?a arat? profilul meu, sunt Gold designer. Am intrat doar la 37 de contesturi iar în câteva luni (~3) am adunat o sum? oarecum modest?. Pentru mine e ok, câteva ore de munc? / contest.

DAC? VREI, PO?I.

P.S: Treci pe la ?coal?.

Link to comment
Share on other sites

djxpaul nu ma laud ca tine si nici nu ma plang de cat castig eu de pe site-u respectiv , e vorba ca lucrezi si faci un produs calitativ ca sa ce ? sa vine unu cu 3 culori aruncate sa-ti ia fata si nici alea sa nu se combine macar..asta e problema nu sa vin sa ma laud ca eu am facut in 3 luni 2k ..

Link to comment
Share on other sites

Arat?-mi un produs `calitativ` f?cut de tine.

Mai bine te lauzi decât s? te plângi. E libertatea `contest-holderului` de a alege. Poate s?-?i plac? ?ie dac? lui nu-i place. El a pl?tit, drept urmare EL alege ceea ce vrea.

Totodat?, vreau s? men?ionez c? nu a fost o laud? ci ?i-am demonstrat c? se poate câ?tiga.

Edited by djxpaul
Link to comment
Share on other sites

Zici ca ai castigat 2k in 3 luni si vii sa faci site-ul 99designs de cacat? Pai cum, pana mea, sa faci asta cand ai castigat atata, intr-un timp asa scurt? Inca nu esti multumit?

Recite?te posturile. NU EU sunt cel care l-a f?cut de c?cat. Ca s?-?i r?spund la întrebare, EU personal sunt foarte mul?umit.

Eu n-am zis asta )) eu nici macar n-am pomenit de bani.

N-ai pomenit de bani direct. Indirect, te-ai plâns c? nu sunt în posesia ta.

Edited by djxpaul
Link to comment
Share on other sites

care se declara castigatori la propriul concurs

De ce ai face una ca asta?

Presupunem ca TU e?ti cont-holderul care deschide un contest cu premiul de 100$. Înainte ca acesta s? fie „available„ , TU trimi?i banii „la 99designs„. Ei î?i iau aproximativ 20% comision (nu ?tiu exact despre ce procent e vorba) din suma total? pe care TU o oferi.

Ca s? oferi 100$ fericitului câ?tig?tor tu pl?te?ti automat 120$ dintre care 20 r?mân la ei (nu conteaz? dac? alegi sau nu un câ?tig?tor). Bine, ai posibilitatea de a primi inapoi cei 100$ dac? nu-?i place nimic.

În concluzie, dac? cineva face a?a ceva r?mâne in minus cu 20$.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...