Jump to content
adigzu

Salut tuturor !!!

Recommended Posts

Salut,ma numesc Adrian am 18 ani.

Sunt aici pe forum pentru a fi ajutat in anumite lucrui pe care nu le cunosc.

Am fost indrumat sa vin aici pe forum,deoarce mi-a explicat ca aici singur o sa fiu ajuta in problema mea si mai ales sa invat de la alti cum sa imi rezolv singur probleme.

Una din problemel mele este ca doresc ca fiu ajutat cu Microsoft Visual C++ stiu sa lucrez in el cat de cat,dar nu reusesc sa fac un bypass pentru HackShield ...sau pentru nProtect Guard...si doresc ajutorul vostru cat de mic posibil.

Sper sa ma ajute cineva cu cateva explicati pentru a putea sa imi termin treaba ...si stiu ca aici pe forum o sa fiu ajutat !

id Skype: optarull .... cine vrea sa ma ajute vorbim mai mult si ne cunostem pe Skype ! :D

:DMULTUMESC MULT !!! Respect RST !!!:D

Link to comment
Share on other sites

HackShield ? Imi miroase a metin.

Salut/Buna.Cum creez?!~ asta esti tu ?

Ai mai facut un post de Bun-Venit

https://rstforums.com/forum/70340-salut-tuturor.rst

Dorinta mea de baza pentru inceput este ca vreau sa invata sa "sparg"diferite site-uri(ma refer la site-uri usoare nu va ganditi ca vreau sa va intreb cum sparg NASA)

Felicitari,ai avansat de la spargNasahack34 la jocMetinSisug

Daca esti tu acel copil poti sa mori.

Daca nu esti metinar ,bun-venit

Link to comment
Share on other sites

GorbanescuAndrei ...mane postul cu ...."Cum sa creez un sv de Metin" este al meu ...si acolo am fost ajutat foarte bine ...si am reusit sa creez un sv de Metin dar din cauza problemelor cu hack'ul si cu situatia financiara sv a cazut.Eu caut sa fac un Bypass la HackShield ...(poate nu sti numai metin are ca protector HackShield...) pentru jocul BlackShot Europa cauta pe youtube si o sa vezi jocul.Eu nu stau sa ma joc metin,lol,MineCraft ...ca nu le vad rostul.

Si in legatura cu postul mai vechi ...cred ca este normal daca nu mai intri pe forum ceva timp trebuie prima data sa Saluti ...nu?

Cine ma poate ajuta cu un ByPass la jocul BlackShot ...sau cine stie sa lucreze in C++ doresc un mic ajutor.

Link to comment
Share on other sites

Aici te prezinti, si nu ceri ajutor, sti exact unde sa postezi la ajutor, daca ai stiut sa gasesti RST-ul...

Daca vei fi inteligent vei sta mult timp intre noi, si te vom ajuta cu mare placere, dar daca ai venit aici doar pentru ai zapaci useri activii, mai bine ai scoate fum din sandale, ca pierzi serialul!!

bun venit!

Link to comment
Share on other sites

Salut,ma numesc Adrian am 18 ani.

Sunt aici pe forum pentru a fi ajutat in anumite lucrui pe care nu le cunosc.

Am fost indrumat sa vin aici pe forum,deoarce mi-a explicat ca aici singur o sa fiu ajuta in problema mea si mai ales sa invat de la alti cum sa imi rezolv singur probleme.

Una din problemel mele este ca doresc ca fiu ajutat cu Microsoft Visual C++, stiu sa lucrez in el, cat de cat,dar nu reusesc sa fac un bypass pentru HackShield ...sau pentru nProtect Guard...si doresc ajutorul vostru cat de mic posibil.

Sper sa ma ajute cineva cu cateva explicati pentru a putea sa imi termin treaba ...si stiu ca aici pe forum o sa fiu ajutat !

id Skype: optarull .... cine vrea sa ma ajute vorbim mai mult si ne cunostem pe Skype ! :D

:DMULTUMESC MULT !!! Respect RST !!!:D

Tu ai venit aici ( Categoria 'Bine ai venit' ) sa ceri ajutorul sau sa te prezinti?Daca ai facut acest thread pentru a cere ajutorul atunci ai face bine sa inveti sa scrii.

@anyway bine ai venit...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...