Jump to content
Syruss

Intrebare.

Recommended Posts

imi pare rau ca spun ca esti ne-informat despre afacerea cu care veneam eu in comunitate, asta in primul rand, voi lua in gluma ceea ce ai zis, deoarece spui aceste lucruri fara nicio dovada.

In plus, acesta nu este un motiv pentru a trimite cineva topicul la cos, trebuie sa existe altul.

Daca tu vorbesti in numele tuturor, inseamna ca ii cunosti pe toti personal.

Link to comment
Share on other sites

Am postat recent un topic cu talk fusion la programul de afiliere si a fost trimis la cos, as dori sa aflu pe ce motiv a fost dus la cos.

Multumesc.

Eu papusica ti l-am trimis la cos, citeste topic-ul si ai sa vezi si motivele.

https://rstforums.com/forum/70619-talk-fusion.rst

Multumim ca ati apelat Serviciul Clienti al RST, la a doua abatere o sa primiti ban, o zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Sistemul piramidal este atunci cand cel de sus castiga de pe urma celor de jos, doar ca talk fusion nu este asa, am spus si repet, este un sistem binar, doriti sa aflati si cum, trebuie doar sa intrebati :)

Ma numesc Daniel, nu "papusica" imi cer scuze ca si altii i-au parte sau vad acest limbaj de moderator, culmea moderator.

As dori sa vorbesc cu un administrator daca se poate.

Link to comment
Share on other sites

Sistemul piramidal este atunci cand cel de sus castiga de pe urma celor de jos, doar ca talk fusion nu este asa, am spus si repet, este un sistem binar, doriti sa aflati si cum, trebuie doar sa intrebati :)

Ma numesc Daniel, nu "papusica" imi cer scuze ca si altii i-au parte sau vad acest limbaj de moderator, culmea moderator.

As dori sa vorbesc cu un administrator daca se poate.

Cine te opreste papusica daniel https://rstforums.com/forum/showgroups.php

Poti sa spui ce vrei tu, ala este un sistem piramidal si asta-i tot.

Daca vrei sa stai de vorba cu alti membri ai staff-ului, poti sa intri pe chat https://rstforums.com/chat/

Link to comment
Share on other sites

Uite, hai sa facem un exercitiu de imaginatie:

- ai 10 oameni, fiecare om cu cate 10 nasturi;

- ai o cutie neagra, initial goala, numita Falk Tusion (orice asemanare cu nume reale este pur intentionat intamplatoare);

- cei 10 oameni decid sa isi arunce fiecare nasturii in cutie in speranta ca dupa cateva zile vor putea sa ia mai multi nasturi din cutie.

Ce crezi ca se va intampla in final?

a) cei 10 oameni isi vor lua in final fiecare cate 10 nasturi?

B) nimeni nu va mai lua nimic pentru ca nasturii au disparut?

c) fiecare din cei 10 oameni va lua peste 3000 de nasturi din cutie pentru ca avem o cutie magica ce creeaza nasturi din nimic si merita sa ne pierdem timpul ascultand aberatiile pe care le debitezi tu despre un sistem piramidal?

d) 1-2 oameni vor lua mai multi nasturi, restul vor ramane cu buza umflata pentru ca au fost prea prosti si nu si-au dat seama ca intr-o cutie nasturii nu apar din senin si singura sansa de castig e sa ii fraieresti pe altii?

Astept raspunsul tau, am tot interesul pentru scheme inteligente si sunt sigur ca in cazul de fata nu avem o schema piramidala pentru ca asa spui tu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...