Jump to content
Martin24

Metoda DollarCash.org - Castiguri intre 40 - 60 usd la zi, metoda nesaturata

Recommended Posts

"Castiguri intre 40 - 60 usd la zi, metoda nesaturata"

?i n-ai bani s?-?i iei ?i floricele la cinema... am v?zut d'??tia ca tine

aceea?i poz? g?sit? ?i altundeva, asta dac? nu o s? zici c? e?ti tot tu ?i c? ai vrut s?

ozMJKlextclDmUwHLGFsAZZPV9j1ZfDwu3r3Do2f1N8.png

explic?-mi ?i mie de ce ai doar într-o zi pe?te 500 de clickuri ?i în rest "blank", deci mi se pare cam fake

cvhr.png

well... s? te duci ?i pe vplay s?-?i faci reclam? ...c?... unul în plus, ce mai conteaz? ?

Link to comment
Share on other sites

"Castiguri intre 40 - 60 usd la zi, metoda nesaturata"

?i n-ai bani s?-?i iei ?i floricele la cinema... am v?zut d'??tia ca tine

aceea?i poz? g?sit? ?i altundeva, asta dac? nu o s? zici c? e?ti tot tu ?i c? ai vrut s?

ozMJKlextclDmUwHLGFsAZZPV9j1ZfDwu3r3Do2f1N8.png

explic?-mi ?i mie de ce ai doar într-o zi pe?te 500 de clickuri ?i în rest "blank", deci mi se pare cam fake

cvhr.png

well... s? te duci ?i pe vplay s?-?i faci reclam? ...c?... unul în plus, ce mai conteaz? ?

daca ai fi atent ai fi vazut ca ii arata statisticile doar pentru 21.06.2013 nu si pentru celelalte zile.De aceea e blank.

Link to comment
Share on other sites

"Castiguri intre 40 - 60 usd la zi, metoda nesaturata"

?i n-ai bani s?-?i iei ?i floricele la cinema... am v?zut d'??tia ca tine

aceea?i poz? g?sit? ?i altundeva, asta dac? nu o s? zici c? e?ti tot tu ?i c? ai vrut s?

ozMJKlextclDmUwHLGFsAZZPV9j1ZfDwu3r3Do2f1N8.png

explic?-mi ?i mie de ce ai doar într-o zi pe?te 500 de clickuri ?i în rest "blank", deci mi se pare cam fake

cvhr.png

well... s? te duci ?i pe vplay s?-?i faci reclam? ...c?... unul în plus, ce mai conteaz? ?

De ce iti place sa fii taranus??? Chiar vrei sa-mi vezi nisa??Hai uite ca am facut alt print:

0eof.png

Si da e tot dovada mea de plata, e normal sa vreau si eu niste referali...e ceva rau in asta?

Oare de ce se trezesc tot felul de desteptoizo sapiens sa dea comentarii aberante.

peste 500 de click-uri pt ca e doar un fisier...de fapt am 4 dar asta e pus pe nisele mele...trebuie explicatie ca la gradinita?

Link to comment
Share on other sites

tot e ceva putred aici la mijloc....de ce ai vrea sa ne arati noua metoda ta cu care faci 2500$ luna,eu daca faceam atat nu as fi zis la nimeni metoda...cei care o stiu bine cei care nu asta e....

tot castigi si tu ceva din asta...ori e ceva putred

Am spus metoda...dar nu ti-am zis nisa.SUCCES

Link to comment
Share on other sites

Cand cineva vine si iti spune cum sa faci 1000 $ ori e prost ori vrea sa-ti fure 10.000 .

Nu exista minuni copii ,nici Mos Craciun.

:)) E clar, man dar daca veneam si-ti spuneam sa dai click-uri pe neobux ma credeai :))), daca te crezi asa "FORUMIST" citeste fratiorule si tu cati bani se castiga din CPA si PPD pe forumurile consacrate din afara (nu dau nume) si dupa vino sa te faci de ras aici.

P.S: Mai mult ca sigur esti un copilandru de vre-o 14 ani...

Edited by Martin24
Link to comment
Share on other sites

:)) E clar, man dar daca veneam si-ti spuneam sa dai click-uri pe neobux ma credeai :))), daca te crezi asa "FORUMIST" citeste fratiorule si tu cati bani se castiga din CPA si PPD pe forumurile consacrate din afara (nu dau nume) si dupa vino sa te faci de ras aici.

P.S: Mai mult ca sigur esti un copilandru de vre-o 14 ani...

Ba , eu m-am nascut intr-o zi ,dar nu ieri . Fugi , noi nu mai credem in zana maseluta de mult .

P.S: Mai mult ca sigur esti un copilandru de vre-o 14 ani...

M-ai prins ,cand m-am inscris pe forum eram in clasa pregatitoare .

Edited by daatdraqq
Link to comment
Share on other sites

De ce iti place sa fii taranus??? Chiar vrei sa-mi vezi nisa??Hai uite ca am facut alt print:

?i ce c?cat s? fac cu "nisa" ta ?

0eof.png

Well ?i tu iei aproape 800 click-uri doar într-o or? din 24 ?i în celelalte iei mumu ? Nu în?eleg graficul... explic?-mi, teach me master

Si da e tot dovada mea de plata, e normal sa vreau si eu niste referali...e ceva rau in asta?

P?i dac? ai 100 de mii de bloguri ?i 20000 de $ în cont pentru ce mai vrei câ?iva referali ?

Oare de ce se trezesc tot felul de desteptoizo sapiens sa dea comentarii aberante.

Dac? dormeam fii sigur c? nu m? trezeam s?-?i las ?ie un coment la ... cum s?-l numesc, rahatul ?sta ?

peste 500 de click-uri pt ca e doar un fisier...de fapt am 4 dar asta e pus pe nisele mele...trebuie explicatie ca la gradinita?

b?, d?-o-n pula mea, mai devreme aveai pu?in (primul print) peste 500 de click-uri acum ai 800 ?

Link to comment
Share on other sites

?i ce c?cat s? fac cu "nisa" ta ?

Well ?i tu iei aproape 800 click-uri doar într-o or? din 24 ?i în celelalte iei mumu ? Nu în?eleg graficul... explic?-mi, teach me master

P?i dac? ai 100 de mii de bloguri ?i 20000 de $ în cont pentru ce mai vrei câ?iva referali ?

Dac? dormeam fii sigur c? nu m? trezeam s?-?i las ?ie un coment la ... cum s?-l numesc, rahatul ?sta ?

b?, d?-o-n pula mea, mai devreme aveai pu?in (primul print) peste 500 de click-uri acum ai 800 ?

Ba tzatzuca daca nu esti interesat dute si shmotrueste WC-uri...eu am postat metoda asta pt oameni care vor sa faca bani nu care vin cu arfe de bucuresti...dute tata si urmareste forumuri despre papusi barbie daca nu esti interesat de afaceri.

Daca nu ai ceva concludent de adaugat te rog dute si culca-te la loc ca nu avem nevoie de tine, umpli peisajul degeaba.

2pyapok.jpg

@Martin24 Esti cel mai tare luna asta :))

(iar restul sucks) >:)

.. ceva putred, indeed

Unde vezi tu ca restul sucks pt ca eu vad sume si de peste 200usd...cat timp speli parbrize ca sa castigi 200usd???Normal ca eu am atatia bani pt ca sunt veteran, eu am lucrat cu destule ppd-uri si cpa-uri...(Scuati-ma stiu ca nu aveti habar ce inseamna PPD sau CPA) dar sincer nici nu vreau sa imi fac timp sa va explic.

Edited by Martin24
Link to comment
Share on other sites

Ba tzatzuca daca nu esti interesat dute si shmotrueste WC-uri...eu am postat metoda asta pt oameni care vor sa faca bani nu care vin cu arfe de bucuresti...dute tata si urmareste forumuri despre papusi barbie daca nu esti interesat de afaceri.

Daca nu ai ceva concludent de adaugat te rog dute si culca-te la loc ca nu avem nevoie de tine, umpli peisajul degeaba.

R?spunde-mi în pula mea la întreb?ri ?i nu mai fii retardat

Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg de ce reactionati asa.

Daca nu il credeti de ce pula mea va mai pierdeti timpul si postati in threadul lui ?

Umplem forum-ul cu kkt-uri.

Sunt foarte interesant, vreau s?-i fur nisa ?i s? fac 100 de mii de lire, euro sau cu ce pl?tesc ??tia.

Acum c? ai în?eles po?i s? te retragi...

Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg de ce reactionati asa.

Daca nu il credeti de ce pula mea va mai pierdeti timpul si postati in threadul lui ?

Umplem forum-ul cu kkt-uri.

Chiar doresc sa scrie in thread doar cei care au habar despre PPD sau CPA...pt ca se ajunge la injuraturi si vb lui bubbles se umpla forumul de kkt-uri pe care tot voi le tastati.

Daca stiti despre ce e vb lasati-mi PM si va ajut.

Sunt foarte interesant, vreau s?-i fur nisa ?i s? fac 100 de mii de lire, euro sau cu ce pl?tesc ??tia.

Acum c? ai în?eles po?i s? te retragi...

Ma EAdrian eu inteleg ca tu vrei sa iti mai faci niste postari...dar totusi cand scrii ceva fii om nu animal.

Link to comment
Share on other sites

Baneaza cineva sobolanul asta ? Nu de alta dar Google o sa asocieze RST cu PPD-uri si cu MILF daca nu scapam de specimenele astea .

Da un motiv pt care sa ma baneze si daca ai unul inteligent cer eu adminului banarea...Daca tu nu esti interesat sau nu cunosti, sa stii ca sunt multi interesati...asa ca nu mai bine iti vezi de ale tale??

Link to comment
Share on other sites

Chiar doresc sa scrie in thread doar cei care au habar despre PPD sau CPA...pt ca se ajunge la injuraturi si vb lui bubbles se umpla forumul de kkt-uri pe care tot voi le tastati.

Daca stiti despre ce e vb lasati-mi PM si va ajut.

Ma EAdrian eu inteleg ca tu vrei sa iti mai faci niste postari...dar totusi cand scrii ceva fii om nu animal.

Nu vreau posturi, nu-mi thread. Dac? poate cineva s? opreasc? contorizarea posturilor de pe contul meu chiar îl rog.

Dac? tot ai f?cut post, explic?-mi ?i mie cum st? treaba cu graficul ?la.. ?i-am spus c? sunt interesat. Acum de ce nu m? aju?i, este tutorial, ajut?-m?!

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau posturi, nu-mi pas?. Dac? poate cineva s? opreasc? contorizarea posturilor de pe contul meu chiar îl rog.

Dac? tot ai f?cut post, explic?-mi ?i mie cum st? treaba cu graficul ?la.. ?i-am spus c? sunt interesat. Acum de ce nu m? aju?i, este tutorial, ajut?-m?!

Graficul contorizeaza: VIZITE | CLICK-URI | DOWNLOADURI | EARNINGS.

Motivul pt care ai vazut tu ca a crescut este ca au crescut vizitele si click-urile pe survey.Ce e asa de imposibil?

Link to comment
Share on other sites

Da un motiv pt care sa ma baneze si daca ai unul inteligent cer eu adminului banarea...Daca tu nu esti interesat sau nu cunosti, sa stii ca sunt multi interesati...asa ca nu mai bine iti vezi de ale tale??

Vorbesti urat ,jignesti,n-ai par pe picioare si promovezi prostia .

N-ai cum sa ceri tu ceva pentru ca nu ai drepturi ,ai doar obligatii .Singurul drept al tau aici e sa taci .

Edited by daatdraqq
Link to comment
Share on other sites

Vorbesti urat ,jignesti,n-ai par pe picioare si promovezi prostia .

Te rog reciteste iar postarile si ai sa vezi ca nu eu jignesc, din cate vad tu vb urat...si pacat de parintii tai ca ti-au dat astfel de educatie...dar stiu stiu in romania gasim specii dintr-astea multe, pacat ca specimene ca tine nu fac decat sa distruga thread-urile de pe acest forum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...