Jump to content
ilbr22

Sell [ Vindem] - VNC

Recommended Posts

Salut gipsy

Da sigur ca oferim si test , doar ca nu pe zile , daca doresti sa probezi din vnc`uri te rog deschide un ticket si te vom ajuta cu cea mai mare placere.

"romanu" - imi arati si mie o lista cu situri la fel?adica de vnc`uri, te rog? iti dau 1 luna gratuit daca imi gasesti 1, daca nu abtinete

Edited by ilbr22
Link to comment
Share on other sites

@ viscolul, logic ca ai cont ca e al tau

@ilbr22 , nu imi trebuie nicio luna gratuit, nimic. Iti arat cate site-uri de vnc, care au aceeasi vorba pentru clienti.

Si viscolul eu nu ma refer la site, eu ma refer la vnc-urile care le oferiti voi si care evident daca tot v-ati deschis platforma, tot voi le securizati/administrati.

Link to comment
Share on other sites

Ce sa administreze ? Este un "VNC Admin" ca sa zic asa, similar cu socks admin, platesti pentru N zile, ai acces la N VNC-uri, sau in cazul de fata, la toate (?)

Nu vad cum unii se pot vaita de un serviciu de care nu l-au incercat.

ON: O initiativa foarte frumoasa.

Este vreo limita in cate VNC-uri se pot utiliza ? Ceva de genu per-use N ?

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti

Nu este nici o limita de vnc /zi/per-use / nimik , pur si simplu abonament si atata tot , aduagam zilnic VNC`uri .

Romanu , nu administram nimik , bineinteles ca nu vindem VNC`s pe serverele noastre, oarecum logic.

Iphone3130 - Nu , ce folosesti tu , poate folosi si altcineva acel vnc , o sa punem si optiunea sa il folosesti doar tu , dar cu credite , adica in afara de abonament se vor aduga si credite pt a putea rezerva un VNC doar pt tine

Avaru - Nu spamam nici un email , sau trimis 1 mail cu News si 1 email cu faptul ca se lucra la site azi , iar daca ai primit email inseamna ca emailul tau a fost candva la noi in DB , cu siguranta nu este pe google

Multumesc celor care ne sustin si care au probat deja

Link to comment
Share on other sites

Am si eu cont si problema e ca gasesc din 100 sa-mi mearga cam 10, nu are rost sa zice-ti ca aveti 100k si sa mearga doar 10k.

Mai bine face-ti o selectie si lasa-ti doar ce merge, ca nu are rost sa stam sa mestecam in ele ca nebunii pana gasim ceva bun. Si daca abonamentul e prea ieftin chiar va rog si insist sa-l scumpiti, nu are rost sa aveti 200 de clienti si sa le rupa in doua, cand puteti face abonamentul de 10 ori mai scump, cu 20 de clienti, sa luati aceeasi bani doar ca aveti ceva mult mai calitativ, mai este un site de socksuri care au si vnc-uri care merg pe principiul asta, suntem scumpi pentru ca sa nu abuzeze orice copil retard care a vandut un root, si gata rupe vnc-urile in doua. Este o chestie care va protejeaza si pe voi si vnc-urile si calitatea serviciilor per total

Link to comment
Share on other sites

Interesant , in cateva zile o sa facem sectiunea VIP , unde se vor adauga doar VNC 100% windows , ma refer fara system de securitate sau alte prostii , din nefericire nu se pot verifica 5-10 mii de vnc`uri sa vad care are sau nu windows , o sa implementam un checker care o sa afiseze in 5 secunde un print sreen cu imaginea de la VNC , asa sper sa fie foarte rapid .

Apropo : la sectiunea VIP o sa adaugam si RDP`s , iar daca totul este ok o sa fie o mare SURPRIZA CURAND.

A trebuit sa punem diferite preturi pt toate categoriile de persoane , cu mai multi sau mai putini $

Ne cerem scuze ca nu am terminat inca problema cu Paymentu si cu checker`ul , spercam ca pana la sf saptamanii sa fie totul gata . L

Multumim

Legit Vendors Team :P

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti ,

Tin sa va anuntz ca azi va fi gata paymentul (Perfect Money ) automat , am terminat si sectiunea de VIP , unde se vor adauga DOAR VNC`uri verificate manual , si bonus 50-100 RDP`s pe zi , ckeckerul va fi si el gata curand

Va tin la curent ...:)

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Procesorul Perfect Money a fost adaugat , la sectiunea vnc toate vnc`ruile care au fost folosite/vazute cel putin o data , vor fi marcate cu Rosu ,

Pagination este facut cu un design mai ok si mai usor de folosit

Sectiunea VIP este terminata , doar VNC+RDP verificate , sigur nu or sa mearga 100% din ele , pt ca owneru mai poate bloca cu parola cand pleaca de la PC , sau poate inchide pc`ul in functie de locatie

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti ,

Hop tzop am revenit , cu o stire zic eu interesanta ;)) , se pare ca nu toata lumea este multumita de vnc`urile din ziua de azi ,si am hotarat sa face ceva nou , de azi la sectiunea VIP , adaugam doar vnc`uri ce nu vor pica niciodata (doar in cazul power off) bineinteles, provin din surse sigure , si nimeni nu ne poate inchide porturile , conexiunea se face anonima prin BackConnect Windows Server.

Va multumesc pt increderea acordata si va astept pe site .

LegitVendors.cc

Edited by ilbr22
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...