Jump to content
lovekilz

Ajutor in legatura cu VPS / VDS udp flood.

Recommended Posts

Salut , nu prea am postat pe aici , nu sunt genul sa ma bag aiurea in seama :D

Anyways , as vrea un pic de ajutor.

Am un tovaras care foloseste mai multe vps/vds`uri pentru a da flood unui ip.

As putea si eu face acelasi lucru insa toate vps/vds`urile mele sunt pe freebsd.

Se poate o idee sau poate chiar o rezolvare cum le pot folosi pentru a da flood unui IP ?

PS: Tin sa precizez ca nu este vorba de vre`o razbunare stupida , sau plictiseala de oligofren in a da flood la servere de cs sau alte tampenii . Este ceva personal iar ce am tras eu de pe urma celui care acum vreau sa il floodez este mult mai rau.

Multumesc anticipat. Stima

Link to comment
Share on other sites

nu meriti sa traiesti ca sa nu zic mai mult. eu te banam pentru topicul asta.

eu nu am un server de teste iar tu ai vds cu freebsd, nu ai habar sa-l folosesti si vrei idei despre cum sa dai DDOS?

MORI!

Tu , dute frumos trage o laba si calmeaza`te ca ai luat`o razna virgin obosit.

Nu ti`am cerut tie personal , si nu sunt eu vinovat ca esti atat de idiot incat nu esti in stare sa iti achizitionezi un server , nici eu nu am bani dar asta nu ma opreste sa ma descurc imbecilule.

Si sa moara mata pana la urma , ca a fost o vaca infecta careia ia fost lene sa faca o muie.

Si ca sa ma pis pe tine cu tot respectul , in momentul de fata nu am nici 100 lei in buzunar si nu ma opreste sa am 8 dedicate nu 1. asa ca iati`o la muie dragul meu , poate iti vine mintea la cap.

Toata stima si respectul.

@Brenin ms , am rezolvat pana la urma, si nu a fost nevoie sa mor. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...