Jump to content
Valium

[Vand]Like-uri pe Facebook, distribuiri pe Facebook, vizualizari pe YouTube si altele

Recommended Posts

Vand like-uri pe Facebook, like-uri pe YouTube si vizualizari pe Youtube

LIKE-uri pagina Facebook:

3 EURO - 1000 de LIKE-uri la o pagina

10 EURO - 3500 de LIKE-uri la o pagina

*daca doriti like-uri doar dintr-o anumita tara preturile sunt diferite, le negociem intr-un fel.

RECOMANDAREA PAGINII TALE DE FACEBOK:

30.000 de persoane invitate sa dea Like paginii tale - 5 EURO

100.000 de persoane invitate sa dea Like paginii tale - 15 EURO

*stiu ca nu aveti cum sa contorizati cate persoane au primit invitatie cu pagina ta, asa ca voi face cate un printscreen la fiecare invitatie trimisa, am mai multe conturi de facebook romanesti, REALE cu peste 3000 de prieteni fiecare deci n-ar fi o problema sa fac 10 printscreen-uri sau 30. Precizez ca nu voi sugera mai mult de 5 pagini de pe acelasi cont pentru a primii cat mai multe abonari la pagina. (like)

Reclama pe alte pagini cu pagina ta:

Reclama in pagina cu peste 500 like-uri timp de 30 zile - 1.5 euro

Reclama in pagina cu peste 1000 de like-uri timp de 30 zile - 3.5 euro

*precizez ca like-urile si distribuirile de pagina nu vin numai din Romania, in schimb recomandarea paginii tale catre alte persoane va fi facuta doar catre persoane din Romania, preturile sunt negociabile in functie de cate like-uri/distribuiri/recomandari comandati si le primiti in maxim 5 zile in functie de cantitatea comandata si de timpul meu.

Vizualizari videoclip YouTube:

1000 vizualizari pe YouTube pentru videoclipul tau - 1 EURO

10.000 vizualizari pe YouTube pentru videoclipul tau - 8 EURO

Like-uri pe YouTube:

1000 de like-uri pe YouTube pentru videoclipul tau - 8 EURO

5000 de like-uri pe YouTube pentru videoclipul tau - 30 EURO

*like-urile NU sunt reale, cand spun ca nu sunt reale ma refer ca sunt generate automat prin diverse sisteme de schimb de like-uri (utilizatorii ce dau like fiind reali)..

Precizez ca like-urile/vizualizarile sunt reale, nu sunt generate de vreun program, fiecare persoana care va vizioneaza videoclipul sau va da like pe facebook fiind constienta ca face acest lucru. Preturile sunt negociabile, pentru cine doreste mai putine decat am precizat mai sus putem negocia la pret.

Mesaj aici sau pe valiumalert@yahoo.com pentru mai multe detalii.

Edited by Valium
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...