Jump to content
Valium

[Vand] multe domenii IEFTINE [pack]

Recommended Posts

În primul rând nu am nimic cu tine nici nu te cunosc dar, dac? aveai account de "reseller" (legal) s? fim serio?i c? nu veneai tu aici s? ne vinzi domenii la pre?ul ?sta, pentru c? nu ?i-ar ie?ii mai nimic (e mai mult decât logic), ?tiu foarte bine cum func?ioneaz? anumite chestii la 1and1 pe partea asta, deci nu venii tu cu contracte ?i chestii fumate, + c? limbajul t?u... nu d? dovad? de a fi un om serios.

P.S . Ave?i grij? ce cump?ra?i de al el.

//Edited o intrebare, clientii au acces la panoul domeniului pentru modificarea NS-urilor?

Edited by kandykidd
Link to comment
Share on other sites

Ma rog, vad ca tot mai multi care incearca sa se ridica sunt fututi, tocmai a-ti pierdut oferta mea :) sa nu va aud cu vreun privat sau ceva, pentru RST nu mai e valabil ce am postat mai sus, se poate inchide, imi fac N draci cu voi si tot n-o scot la capat, ca majoritatea sunt prosti.

EDIT: da, au acces. :) dar am spus, aici nu mai vand nimanui.

Edited by Valium
Link to comment
Share on other sites

Ma rog, vad ca tot mai multi care incearca sa se ridica sunt fututi, tocmai a-ti pierdut oferta mea :) sa nu va aud cu vreun privat sau ceva, pentru RST nu mai e valabil ce am postat mai sus, se poate inchide, imi fac N draci cu voi si tot n-o scot la capat, ca majoritatea sunt prosti.

EDIT: da, au acces. :) dar am spus, aici nu mai vand nimanui.

Ce imi place ca suferii, mai ales, pentru 1 euro, cu care m-ai tepuit , crezi ca ma face 1 euro? Si daca meri la cersit faci m-ai multi banii , decat sa tepuiesti.

Link to comment
Share on other sites

Pai asa e, cu ce pula mea te-am tepuit :) astea nu sunt domeniile mele, sunt ale unui tip ENEA CRISTIAN care detine WWW.HOSTEAZA.RO :) sa-mi sugi pula tu si ma-ta, va iau pe toti cu 2 euro :)

sa-mi bag pula in tine si in caracterele voastre ma, ca vorbiti fara sa ma cunoasteti. mi-ai dat tu mesaj pe yahoo/pe forum si te-am tepuit? du-te in pula mea de sclav, adu ceva poze

Intr-adevar daca dai un search pe google "enea cristian tepar" vezi pe toate forum-urile ca se discuta despre asta, cred ca jumate de internet il stie, mi se rupe, sugi pula daca vorbesti fara sa stii cu cine.

Edited by Valium
Link to comment
Share on other sites

@Valium copile , cu asemenea comportament si limbaj nu vei ajunge nicaieri, probabil doar 'victima' cuiva si la asta nu ma refer pe net la atacuri si plm, esti tare-n gura pe net normal ca stai ascuns in spatele pc-ului te injuri cu toti esti mare smecher dar live daca iti da cineva o palma te lesina :)

Totusi nu uita ai 16 anisori micule, si sa fim sinceri eu unul nu stiu si nu am treaba in legatura cu domeniile alea cacate , dar sincer sa fiu daca baietii nu aveau dreptate in legatura cu tn ca esti 'tepar' nu te agitai asa ca proasta la p***.

Suntem prosti a? asa-i? daca noi suntem prosti, tu esti mai prost ca Prostul.

Ma mir ca inca nu te-a banat vreun moderator sau nytro, .. meriti ban si sper ca pana la urma se va lua cateva masuri in legatura cu tn.

Link to comment
Share on other sites

Ahaha, victima cuiva. Ce ma oftica fraierii care sunt smardoi in spatele monitorului. Vino si da-mi o palma ;). Mars pe xat-urile tale, parca ziceai ca aduci niste date. Am clienti (+50) care pot confirma ca au cumparat de la mine si e totul OK (si asta de 2 luni incoace).

Mai pune un an si ceva, nu are treaba varsta. Nu m-am referit la RST m-am referit la cine comenteaza, nu are nici un motiv sa-mi dea ban nimeni, nu este nici o dovada ca am dat teapa cuiva, cand se vor aduce dovezi atunci sa primesc ban. Tu speri multe, poate intr-o zi ti se va indeplini visul de a ajunge fetita.

//oricum am zis ca oferta nu mai e valabila pentru membrii RST, unii nu merita :) deci nu inteleg ce va agitati ca o curva care nu a primit plata :)

Edited by Valium
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...