Jump to content
tedeus

Job - Pentester - 1500 euro

Recommended Posts

Job - Pentester - 1500 euro

Descriere:

Pentesting: web, networking.

Metoda de lucru: la fata locului(Germania, se asigura transport, cazare si masa) sau remote.

Cerinte minime: minimul necesar de hartii(o calificare in linux/unix), ceva experienta dovedita/dovedibila.

Reprezenta un avantaj: c++, c#, bash scripting, si altele.

Durata contract: aproximativ 1 an cu posibilitate de prelungire.

Salariul este un startup. Poate creste in functie de calitatea muncii.

Testingul(proba de lucru) se realizeaza online cei selectati urmand a-si plati transportul pana la Bucuresti pentru interviul "live".

Cei interesati sunt rugati sa foloseasca pm. Multumesc.

Edited by tedeus
Link to comment
Share on other sites

@M4T3! te rog sa mai citesti o data despre ce este vorba. Ca paranteza da, asa este, o menajera CASTIGA(la trecut) 1500 de euro. Avand in vedere ca programul de lucru va fi cam de 4 ore pe zi... eu cred ca este mai mult decat ok. In plus, daca vezi tu bine, scrie acolo, alb pe negru: REMOTE. Fa tu calculele si arata-mi te rog o companie care te angajeaza sa faci pentest in Romania, pe banii astia, remote.

//* Edit: @M4T3! imi cer mii de scuze pentru atitudinea nepotrivita de care am dat dovada in cele adresate direct tie mai sus. Eram sub impulsul momentului(vezi user @statdx2). Atitudinea ta este una corecta, pragmatica si, incontestabil, de bun augur. Inca o data imi cer scuze.

Edited by tedeus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...