Jump to content
NOVATu

2 CARDERI romani, condamnati in SUA

Recommended Posts

Pe oameni. Carderi iti spune ceva? E acelasi motiv pentru care domeniul este rstforums si nu rstcenter!

Incepi sa injuri aici in stanga si in dreapta fara nici macar un argument, tu nu observi ca nu are nimeni nevoie de aprecierea ta pentru carding?

Apreciere pentru carding? Pe mine doar ma dispera ca va dati mai buni ca altii :) Asta-i mentalitatea romanului.

Edited by lolzerbuzz
Link to comment
Share on other sites

De obicei astia care sunt atat de destepti sa gaseasca tot felul de vulnerabilitati prin sistemele bancilor nationale cat si(mai ales) internationale,sunt recrutati in randul serviciilor de securitate ca si colaboratori,bineinteles privandu-i de anumite drepturi...sincer,dupa parerea mea,cred ca baietii nu vor vedea prea mult puscaria ! Sunt mult prea valorosi in comparatie cu niste gangsteri obositi :D

Link to comment
Share on other sites

De obicei astia care sunt atat de destepti sa gaseasca tot felul de vulnerabilitati prin sistemele bancilor nationale cat si(mai ales) internationale,sunt recrutati in randul serviciilor de securitate ca si colaboratori,bineinteles privandu-i de anumite drepturi...sincer,dupa parerea mea,cred ca baietii nu vor vedea prea mult puscaria ! Sunt mult prea valorosi in comparatie cu niste gangsteri obositi :D

Nu te contrazice nimeni. Doar ca esti departe de subiect/stire.

BLODAS666

Du-te fa-ti un ceai.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...