Jump to content
Rake

Salutari !

Recommended Posts

Bun? seara ?i bine v-am g?sit :)

Am citit threadul scris de pyth0n3 ?i din câte am în?eles decât s? faci un thread aiurea mai bine nu faci.

Pe scurt, cine sunt eu ?? Sunt un pu?ti în vârst? de 17 ani care a dat de acest domeniu de prin câteva c?ut?ri pe google.

Am f?cut un post cu blogul meu ?i întradev?r am fost cam nesim?it nu am avut nici un post ?i direct am postat, my bad.

În post mi-a l?sat

Acum toat? lumea este "photography". Dac? n-ai ''Photography'' la sfâr?itul numelui... nu e?ti om.

Nu neap?rat. ;) Doar c? la momentul acela a?a am decis eu s?-mi aleg numele paginii de facebook ?i asta este :)

Macar daca face-ai ceva posturi,dar asa spam fratioare.

Nici macar nu te-ai prezentat.

Trist :(

Repet, am gre?it dar m? revan?ez.

Sunt din Baia Mare, un ora? nu prea mare....în partea de Nord a României o zon? relativ "fain?". Sunt pasionat de fotografie, de mult timp fac poze ?i am decis s? trec ?i eu la nivelul entry ?i sper s? avansez cu asta.

Îmi place muzica rap dar nu numai, îmi place tot ce sun? bine :) nu prea ma dau în vânt dup? populara, manele :) (dac? o sa ziceti ca la chefuri se bag? numai muzic? populara si manele, nu, nu ma duc la chefuri) :D

Îmi place fotbalul în timpul liber mai dau un meci cu "b?je?ii" ?i îmi place omul sa fie om.

Ps: ?sta-s eu, în poz? eram cam muci fusesem la un concert la CTC si na :D

//TheTime: removed

Ps2: dac? nu am postat poate am un motiv pentru care nu am f?cut asta, de obicei când intru pe forum-uri postez la diferite categorii am ?i activitate pe câteva dar rst-ul m? cam "bate" la categorii.... dar pot s? zic c? am citit câteva thread-uri ?i chiar am folosit câteva :D

O sear? buna, Alex :)

Edited by TheTime
Link to comment
Share on other sites

Salut Alex,

Din motive de securitate (si ca sa nu fii luat la misto) ti-am sters poza.

Frumoasa prezentarea ta, dar, ca si topical tau cu portofoliul de fotografii, nu prea isi au locul pe un forum de securitate it, ci mai de graba pe o retea de socializare.

Nu prea ne intereseaza ce muzica asculti, ne-ar interesa mai mult cunostintele tale tehnice, eventual planurile tale legate de aceasta comunitate: ce ai vrea sa inveti, unde crezi ca te-am putea ajuta, ce ambitii ai, ai vreun proiect in minte? Si asa mai departe. Intelegi unde bat?

Citeste regulamentul forumului, va trebui sa il respecti si... spor la invatat. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...