Jump to content
nos

Fumigena by N.o.S with Kno3

Recommended Posts

what you feelng?

\

nu-mi vine sa cred ca m-am uitat 5 minute ai de pula mea dupa ce ai stat =)) 5 minute akolo aia a fost tot ?:)) ... si ai manipulat ... inca vreo 3 pushti :) ...

Interesanta aparatura moderna, stie maicata ca furi vase si linguri=)).... mai bine iti faceai nishte mititei la focu ala de tabara=)) ma mir ca nu te-a mai tinut ceva vecin ... cu capun jos ... ca stii tot ... poate coborat ceva in jos :)) si sa se improspateze...

Mai incercati ceva mai fun, k-lumea, ceva ce chiar merita... ganditi inainte!, sau cel putin incercati.

Link to comment
Share on other sites

daca iti esa una gen asta esti tare frate ...

http://youtube.com/watch?v=jZpofp5PRtc

eu am facut si asa mi-a iesit...plm aveam 12 ani,citisem manualul teroristului si anarhistului si am facut si mi-a iesit,de asemenea si explozibil care se detoneaza la presiune mica(daca il atingi) sau frictiune,rachete de tot felu....lot of dirty shit

Am vazut ca multi intreaba de unde fac rost de kno3...OMG !!!! de la magazinu de alaturi(metalo-chimice,ingrasaminte chimice care le foloseste tot tzaranu pe camp) Din kno3 se pot face si motoare de rachete,praf de pusca(am facut) :roll:

Uite o idee: baga intr-o doza de bere(cu capacu taiat jos)kno3,asezi deasupra o carpa imbibata in MOTORINA si ii dai foc.Astepti 2-3 minute la minim 20m de cutiutza si dupaia o chemi rpd pe mata sa te adune cu farashu - pt ala care incearca sa faca

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...