Jump to content
FoxKids

Un viitor talent roman

Recommended Posts

Salutare toata lumea , astazi am intentia sa va prezint un prieten de al meu , dupa parerea mea este un viitor talent al Romaniei

Cu totii stim cat de importanta este arta pentru tara noastra si nu numai , astazi doresc sa va fac cunoscut un potential viitor pictor de 17 ani.

In timpul liber in loc sa iasa afara sau sa se joace ca ceilalti copii de varsta lui , el isi petrece timpul cu creonul sau cu carbunele in mana jucanduse cu imaginatia si cu umbrele.

Eu l-am intalnit la scoala intr-o pauza iam vazut talentul si am decis sa il ajut sa se faca cunoscut cu "operele sale"

O sa va las linkul lui de la facebook unde isi posteaza toate creeatiile , si in curand vom creea si un site.

Las la aprecierea voastra daca merita s-au nu sa devina remarcat prin ceea ce face.

Va doresc o noapte cat mai placuta.

Facebook: https://www.facebook.com/pages/DrAmA-DraWings/117340655116815

Daca va place ceea ce face nu uitati sa lasati un Like

Edited by FoxKids
Arta,Pictura,Desen
Link to comment
Share on other sites

e EmoKid prietenul asta al tau?

Nu este EmoKid

Ba mie imi place romana ta. Si ce p*m talent e asta ma? Uite aici tattoo facut de mine cu mana stanga pe mana dreapta :)) :

Ok multumesc. Tocmai mi-ai demonstrat cat de fetita esti.

Edited by TheTime
Link to comment
Share on other sites

Cum apare cate un topic cretin/offtopic, cum se strang o gramada care sa comenteze.

Baieti, de ce stati pe RST? Ca sa invatati/promovati securitatea IT sau ca sa dezbateti viitorul copiilor sau valentele artistice?

Nu se supara nimeni daca aveti si alte domenii de interes, chiar va incurajez sa va bagati nasul prin cat mai multe chestii, inclusiv arte/tatuaje/epilat corporal, dar NU le aduceti pe RST. Locul lor nu este aici.

Inchid topicul cu rugamintea deschisa de a acorda mai multa atentie subiectelor legate de tema acestei comunitati.

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...