Jump to content
diual_layer

CE FREZE AVETI?? CUM VA PLACE SA VA IMBRACATI??

Recommended Posts

am deschis acest topic pentru a afla fiecare din gusturile celuilalt.. asa ca daca sunteti ff trend.. ce freze preferati?/ sau ce freze va faceti?? eu sincer acuma sunt tuns periutza.. ca sa cresca uniform.. si dupaia o sa incerc o freza.. gen EMO e destul ... si la gusturi de imbracamine.. ce pot sa zic.. daca cineva are gusturi ff bune.. sa ni le inpartasheasca si noua..

Link to comment
Share on other sites

freza include barba si mustata ! .. la barba incepe de la perciuni...coboara in jos pe gat..pan la sfarcuri..la sfarcuri niste forme trendi..apoi pe burta continua pan la pula .. i-am zis Perciuni_Hitler [nu va pot arata ca in poza eram foarte tanar]+ freza "cum te scoli":

hitler-emo.jpg

haine:

askrave4.jpg

"cand ma imbrac zici ca ma mut"

Link to comment
Share on other sites

va sa zica nimeni pe aici nu poarta freze dealea "standard" cu foarte scurt pe lateral (eventual cu chicä foarte evidentiata) si modele g-a-y datorate oxigenari?

Inseamna ca sunteti niste chifle out of trend ...ca sa zic asa.

Deci .. cei care cunosc nu pot confunda denumirea de "sheptar" !!!

Neaparat, repet NEAPARAT cu tricou roz mulat pe care trebe frate scris ITALIA continuând cu blugi cu multe briz-brizuri si adidasi mimin 3 milioane jumate...

La asa tinuta "gangsta" esti numai bun de plimbat prin MALL impreuna cu baetii la care te duci evident cu bemveu' , mertu sau in cel mai naspa caz cu vectra lu' "al batrân", inmatriculat cu BOS, VIP, FBI, VIS, LOV, SEF, etc. Maneaua rasuna parca primejdios ptr 'vrajmasii' care tre sa te auda de la 3 cartiere distanta de parca ai fii inginer de sunet... semn ca e belea mare si tre sa se tireze .

Zbeng .... sa ne traiesti tata!

Link to comment
Share on other sites

freza : eram tuns exact ca zbeng decat ca nu am cercel simplu asa fara vopseli ca numi place..inainte sa inceapa scoala(puscaria :)))

haine : nu ma laud dar la scoala ma duc c-un tricou normal,.. bluza nike si adidasi depinde acuma am puma si adidas...de obicei puma.... mai shukari aia puma fac si yo poze ;) maine poimaine....

Link to comment
Share on other sites

eu prefer mai nou ce se poarta acuma.. si imi place destul demult.. dar si trebe investit daca vrei sa arati.. de obicei eu ma duc la scoala.. un tricou.. blugi si cureaua.. sa se asorteze.. daca nu cureaua.. atunci shapca..sau sacou .. si cand ii ceva ocazie speciala.. gen prima zi de scoala.. ect.. la costum.. a pimp siut... ador costumele. :X:X:X cine merge la costum . dar nu orice costum.. ori gri in duni.. ori negru in dungi.. cravata .. asortata cu batista.. de la piept din buzunar.. .. si asa.. cine mere asa la scoala. inseamna ca ala e tare de tot

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...