Jump to content
gmail

Script anonimizare linkuri

Recommended Posts

@sudo Cica sa ti vin ba da tare funny mai esti :D , de parca m as fi referit la tine cand am postat threadul .

Scriptul foloseste pentru anonimitatea forumului .

Webmasterii pot folosi acest instrument pentru a împiedica site-ul lor s? apar? în jurnalele de server de pagini men?ionate ca referrer.

Nu mi se pare deloc cool partea nasoala este ca dupa ce faci click pe link trebuie sa astepti citeva secunde ca sa fii redirectionat, sau sa faci inca o data click pe linkul repsectiv..

Link to comment
Share on other sites

@sudo Cica sa ti vin ba da tare funny mai esti :D , de parca m as fi referit la tine cand am postat threadul .

Scriptul foloseste pentru anonimitatea forumului .

Webmasterii pot folosi acest instrument pentru a împiedica site-ul lor s? apar? în jurnalele de server de pagini men?ionate ca referrer.

Nu mi se pare deloc cool partea nasoala este ca dupa ce faci click pe link trebuie sa astepti citeva secunde ca sa fii redirectionat, sau sa faci inca o data click pe linkul repsectiv..

Macar de modificai textul care l-ai copiat de pe google, ca tu nu scrii cu diacritice.

Pwned

Link to comment
Share on other sites

@gmail: nu stiu daca mi-e sila sau scarba sa iti dau un raspuns. Sa nu apara forumul din ce motive, e cumva o comunitate privata? Se fac treburi nasoale or smthng, ca eu nu inteleg? PS: Te-n pula mea cu arfele astea de moldovean coclit, vedeti cate ceva pe net si va trece prin cap sa postati la sugestii, poate poate i se face mila unui admin si va da vip sa luati rooturi de la vip zone. IA pula!

Link to comment
Share on other sites

@sudo Deci sa nteleg ca vii cu aiere de astea din cauza ca s moldovean ?

Ai cateva posturi si vrei sa mai adaugi +1 si nu stii cum sa te bagi in seama ...

Sa mor eu daca mai tirziu sau chiar mai devreme pe rst nu se va folosi scriptu asta sau macar ceva asemanator .

Vorbele tale n au nici un sens in legatura cu ce am postat eu .

Iar pula io dau lu ma ta ca nu a stiut sa te educe corespunzator

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...