Jump to content
verdelemeu

schimb bitcoin cu perfect money.

Recommended Posts

Nici nu ai 50 posturi pentru a posta la RstMarket dar mai vrei si supravegherea adminilor?

OnTopic:

https://www.xmlgold.eu/

eu il folosesc de ceva timp,e safe

pai normal fratelo ca am nevoie de supravegherea adminilor ca nu sunt aici sa dau teapa sau sa primesc teapa, si cum cei mai multi dintre "haxorii" de catifea se bucura la 50$ normal ca am nevoie de siguranta. nu ti se pare normal ?

Link to comment
Share on other sites

Ideea e ca ai voie sa postezi in RST Market daca ai peste 50 de posturi. Nu te acuza nimeni ca ceri supravegherea unui admin, pe care oricum nu o primeai ca nu e nimeni responsabil pt neglijenta ta.

nici macar nam postat in rst market. si nam 50 de posturi pentru ca nu comentez toate tampeniile la toate posturile cum fac marea majoritate doar de dragul de a strange 50+posturi plus pentru a putea posta in rst market

Link to comment
Share on other sites

nici macar nam postat in rst market. si nam 50 de posturi pentru ca nu comentez toate tampeniile la toate posturile cum fac marea majoritate doar de dragul de a strange 50+posturi plus pentru a putea posta in rst market

inca ceva, am postat un anunt, te uiti daca te incadrezi in barem, si te intereseaza oferta mea postezi sau imi dai pm,

nu va puneti voi sa imi atrageti atentia, daca un admin considera ca am facut ceva anormal sau gresit imi atragea el atentia,

nu se gasesc 2-3 pulifrici sa-mi atraga atentia ca vai doamne n-ai 50 de posturi ca sa postezi in rst market.

nu inteleg ce rost isi aveau comentariile voastre ?

Link to comment
Share on other sites

cati BTC ai? Dispun de 437 dolari PM! Nu dau primul, nu accept prin intermediari(nu am incredere) Nu folosesc programe pentru remote desktop control! Daca vrei sa facem ceva ma cauti prin PM putem sa facem si in felu urmator daca nici tu nu ai incredere!

Dai o suma mica in BTC iti trimit bani pe toti BTC care ii ai! Si imi trimeti restul de BTC! daca esti interesat ma cont

// edit: https://rstforums.com/forum/82995-aveti-grija-cu-useru-d3vtn-o-javra-de-tepar-de-2-lei-3.rst#post535470

Aveti grija cu oamenii de genu.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...