Jump to content
Gio33

Screenshot-uri pentru liste VNC-uri

Recommended Posts

Ofer screenshot-uri de pe desktop-ul VNC-urilor.

Long story short:

Primesc lista cu VNC-uri in format IP-pass pe rand (sau ceva asemanator)

Ofer inapoi arhiva (uploadata undeva cu pass) cu screenurile cu nume la fel de tip ip-pass.jpg

Pret pe 100 screenshoturi = 1LTC sau echivalent in alt crypto (asta inseamna 100 VNC-uri bune pe care sa se poata conecta, nu imi dati 100 din care 50 nu merg si vreti sa platiti jumate.) Pretul e negociabil in functie de cate vreti.

Pentru cei care nu stiu, serviciul pe care il ofer usureaza foarte mult munca de a sta si te conecta pe fiecare VNC in parte sa vezi ce si cum.

Daca ceva nu e bine cu postul meu rog sa fie sters, deasemenea va rog fara offtopic sau faze gen "ce oferi tu gasesc moka etc (fiindca ma indoiesc ca gasiti)" .

Garantez ca lista de vnc-uri ramane intre noi, nu ma apuc s-o vand etc.

Pentru cei care nu au incredere fac 10screenuri de test, dupa trimiteti plata, dupa confirmare primire plata va fac restu cate vreti.

Bonus va las aici o arhiva cu screen-uri sa va delectati. :) ( tineti minte ca ideea e sa vedeti modelul de screenshot vnc, nu calitatea VNC-ului , asta nu tine de mine).

http://www75.zippyshare.com/v/84631815/file.html

Edited by Gio33
Link to comment
Share on other sites

A mai facut cineva acum vreo luna un script de genu si se vindea pe bani frumosi, am facut si eu unul si am zis sa ofer un serviciu, ce ai postat tu e destul de primitiv, nici macar nu ii poti oferi parametrul de pass printr-un argument.

Anyway puteti inchide/sterge topicul. Sa isi faca fiecare daca sunteti asa priceputi.

Link to comment
Share on other sites

A mai facut cineva acum vreo luna un script de genu si se vindea pe bani frumosi, am facut si eu unul si am zis sa ofer un serviciu, ce ai postat tu e destul de primitiv, nici macar nu ii poti oferi parametrul de pass printr-un argument.

Anyway puteti inchide/sterge topicul. Sa isi faca fiecare daca sunteti asa priceputi.

Eu am reusit sa fac executabilu mass in mai putin de 5 minute sa-mi salveze imaginile exact cum ai facut tu mai sus, inclusiv cu threads, totul in bash.

Si sa va mai invat ceva? Cauta-ti un soft de linux ( ocr linux ) si iti cauta si text pe poze, nu le mai iei manual.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...