Jump to content
borosciprian

[cerere] Program pentru traffic MFC

Recommended Posts

daca modelul este in MostPopularRooms,vizitele catre ea sunt mai crescute, iar bineinteles si sansele pentru a castiga tokens cresc.

Asa am crezut si eu dar m-am inselat. Ceea ce vrei tu se face de 2 ani pe mfc si randamentul e la fel de scazut ca si cand nu ai baga trafic deloc. By default clientii stau pe setarea de camscore nu pe cea de most popular rooms. Iti recomand sa te chinui cu cresterea camscore-ului, pentru ca vizitele false iti vor face modelele sa nu mai acorde atentie mfc-ului cand vor realiza ca sunt conexiuni fake, iar membrii nu vor intra oricum asa cum sperai tu.

Link to comment
Share on other sites

Ideea de bot care sa vorbeasca in camera nu este deloc de folos,ideea sa am 300 guest este o idee ok,exact cum ai vedea un video pe youtube cu 1.000.000 vizualizari si te intrebi ce este asa interesant, iar daca modelul este unul bun sigur va avea multe avantaje avand in vedere ca este in cele mai populare camere de pe mfc. In schimb as vrea daca poti sa ma inveti sau sa imi dai idee cum as putea face acest lucru. Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Nu intelegi. Exact despre asta vorbeam. Am vandut sistem de bagat guesti in camera si am si pe baza de user/pass. E fix pula ca rezultate in ambele cazuri. Cui i-am vandut sistemul il foloseste de 2 ani doar pentru ca e implementat automat la logarea fetelor, dar rezultatele sunt zero cu toate ca au beneficiat zeci de fete din studioul lui de trafic de genul asta. Try it and see it ;) E pierdere de timp.

Link to comment
Share on other sites

Vrea s? o pun? pe m?-sa în prima pagina =)) =)).

Dac? dai un search pe Google sigur g?se?ti :).Acum depinde de activitatea ta pe acel site.

//De ce era necesar sa-l insulti cand ideea lui in teorie e una buna? Warn! Daca iti ceri scuze in topicul asta pentru ca l-ai insultat iti scot avertismentul.//

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...