Jump to content
wirtz

Salut! 14/88!

Recommended Posts

Salut,

Ma numesc Marius si m-am intors mai devreme "la scoala" din "vacanta de vara". Multumesc @aelius si celor ce au fost ok in vederea "suspendarii executarii pedepsei" de 3 luni (din fericire cu ban >>>si nu inchisoare<<<) ;;)

Edited by wirtz
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salut, esti patetic, si eu am luat ban si nu am facut thread "Vasile is back"

Suferi de bagare in seama.

P.S: Careva sa inchida topicu asta.

On: Salut :)

edit... ma abtin sa te injur ciresel ... te fac doar frustrat. restu nu mai zic nimic ca am promis ceva cand am dat feedback.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

am ediat ca am promis ca daca e scos nu mai sar la scandal mai "proprie experienta". te fute rau ha? te mananca? :))) ai grija, nu da vina aiurea pe lume... ca nu e nimeni mituiubil, eu mi-am cerrut scuze pt scandalul precedent desi eu am fost ala provocat in topicul meu... nu ma explic la tine, dar mai vede lumea si sa nu-si faca parere proasta despre altii din cauza unui distrus care isi da cu presupusu. ce diagnostic ai ? ti-au pus macar? parnoicule.

p.s. am boala pe astia de provoaca scandal... si sufera pe aici .. astia ca tine.. se baga in topicuri numai sa provoace aiurea... si sa faca posturi.... vezi de viata ta.. daca nu ai una iti faci... iesi la aer acum.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Uitandu-ma la titlul threadului, banuiesc ca era adresat unui grup restrans de persoane.

14/88


a term recognized by white supremists.
14 representing 14 words written by David Lane, "We must secure the existance of our people and a future for white children."
88 representing David Lane's 88 precepts, or sometimes the eighth letter in the alphabet (H), to represent Heil Hitler.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...