Jump to content
persian

Respectele mele tuturor...

Recommended Posts

In primele mele randuri va salut pe toti, si va felicit pe cei care au buna vointa sa mai faca cate ceva pentru comunitatea asta..

Probabil va intrebati cine sunt? Ei bine: un fost user ca oricare altul ( vip )

Dece m-am registrat? Sau ce sa intamplat..

RsT-ul curge prin venele mele, sa intamplat ca un anumit user ( bravo lui ) ma articulat, desi cu parere de rau ca zic asta, dar daca mas cobora la mintea lui as da de petrol..

Cunostinte : cam cate ceva util ( php, vb, html )

Descriere : ma consider o persoana normala, cu simtul umorului, urasc mult minciuna, prostia in cantitati exagerate, desi cu totii gresim, dar invatam din greseli..

In rest pe parcurs sper sa fiu de folos.

Edit: nu-mi trimiteti pm-uri aiurite, am sa ajut cand o sa vad ca aceea persoana chiar merita ajutata, nu raspund in pm-uri ce se poate rezolva pe forum!

Intors din Iad..

Edited by persian
Link to comment
Share on other sites

E prima oara cand postez la rubrica asta, dar pentru tine am cateva sfaturi, pe care le-am prins din mers dupa mentalitatea forumului:

1.Scrie corect frate,cat timp esti afon din punctul asta de vedere toti o sa te ia in pula.

2.Nu ne zi ce sti,ajuta comunitatea cum poti,lasa lumea sa vada ce sti.

3.Nu ma intereseaza cine ai fost,consider ca e un staff capabil si daca au scapat de tine nu esti de lepadat!

Succes!

Link to comment
Share on other sites

E prima oara cand postez la rubrica asta, dar pentru tine am cateva sfaturi, pe care le-am prins din mers dupa mentalitatea forumului:

1.Scrie corect frate,cat timp esti afon din punctul asta de vedere toti o sa te ia in pula.

2.Nu ne zi ce sti,ajuta comunitatea cum poti,lasa lumea sa vada ce sti.

3.Nu ma intereseaza cine ai fost,consider ca e un staff capabil si daca au scapat de tine nu esti de lepadat!

Succes!

Salutare. Cred c? mi-am dat seama cine este omul ?i nu cred c? a mai stat în românia de ceva timp, de acolo i se trag gre?elile de gramatic?.

Cât timp a stat pe aici a ajutat comunitatea cu diferite pack-uri, cryptere, si prostioare din zone private de pe alte forumuri.

Domnule, bine ai revenit printre noi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...