Jump to content
KhiZaRix

Sallz !

Recommended Posts

Land Attack este un DoS (Denial Of Service) care de obicei Afecteaza Windows 95/NT , Acest tip de atack merge prin trimiterea unor spoofed packets care merge cu un SYN flag :) nush daca e chiar corect si la subiect raspunsu , Si a doua intrebare Chiar nu inteleg , Scuze

Edited by KhiZaRix
Link to comment
Share on other sites

Salut,

Defineste-ne ce este un "Land attack" si un "TCP RST flood (spoofed)"

@KhiZaRix ,dac? tot e?ti a?a de bun "In Atackuri DOS" demonstreaz?-ne ?i nou? într-un videoclip cum dai tu flud la site-uri,vreau în acel videoclip s? apar? rstforums.com .

ON: Salut.

Land Attack este un DoS (Denial Of Service) care de obicei Afecteaza Windows 95/NT , Acest tip de atack merge prin trimiterea unor spoofed packets care merge cu un SYN flag nush daca e chiar corect si la subiect raspunsu , Si a doua intrebare Chiar nu inteleg , Scuze

Ne iei ?i la mi?to?

Te-ai dat de gol c? ai c?utat pe google. Tu nu scrii corect gramatical din punct de vedere dpdv,deci scuz?-m?,nu mai veni cu abera?ii aici. Dac? ?tii s? pici un website cu un program asta nu te face "hec?r".

Edited by .Breacker
Link to comment
Share on other sites

.Breacker , imi pare rau dar nu ai inteles ideea , Am vrut sa fac o prezentare ,nu sa ma laud , Am venit sa invat nu sa ma dau in spectacol , Am sa fac si acel video , daca chiar doresti Zilele acestea :| si nu vin cu aberati am vrut doar sa ma prezint :| Nothing more

Link to comment
Share on other sites

Da asta e categoria Bine ai venit nu ce cunostiinte ai ... omu s-a prezentat in felul sau nu mai sariti cu gura ca niste virgini apatici.

Off// la fiecare post aveti de comentat m-am saturat sa va tot vad umpland forumul de rahaturi si offtopicuri dragele mele exista PM folositi cu incredere.

Lasati omul in pace , multi care comentati aveti 200 posturi dintre care 0% posturi de calitate si 90% posturi la rubrica bine ai venit chiar trebuie sa apareti acelasi persoane si la fiecare user sa spuneti bine ai venit , ce stupid e ...

Edited by Cartman.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...