Jump to content
KidB0y

Salutare

Recommended Posts

Salutare ,

Ma numesc Andrei , am 14 ani (cam mic ) si sunt din Galati . Imi place foarte mult sa invat , din toate , sa stiu cat mai bine , sa ma pregatesc , sa ajung un profesionist. Sunt cam mic , dar de la varsta asta atat de frageda as fi dornic sa stiu tainele programarii . Sper sa ne intelegem bine , nu sunt "copchil obosit" , vreau doar sa invat . :D

Link to comment
Share on other sites

CNP-ul unde e? Poza de la buletin unde e? Mai aveai pu?in ?i-?i puneai ?i adresa,blocul,scara ?i apartamentul.

ON: Bun venit.

In loc sa te iei de pusti mai bine te-ai uita la tine :

https://rstforums.com/forum/73164-salut.rst

On// Salut si bine ai venit la noi nu te lasa intimidat de nimeni mai ales de oamanei ca

@.Breaker , citeste regulamentul pentru inceput.

Edited by SickSpawn
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salut, este admirabil faptul ca ai venit aici sa inveti sa programezi, si nu sa "hack-uiesti" la varsta ta. Iti urez bine ai venit si spor la invatat. De asemenea daca ai intrebari legate de diferite limbaje de programare, nu ezita sa intrebi pe forum, sau pe chat, iar daca limbajul despre care doresti sa intrebi este c++ imi poti adresa mie intrebari.

De asemenea sugerez sa te familiarizezi cu regulamentul si ca inainte sa intrebi ceva(pe forum), sa incerci sa cauti pe google, deoarece, intr-o mare masura, multe din intrebarile comune ale celor care abea pasesc in tainele programarii au fost deja raspunse undeva. De asemenea aceasta indemanare, cautatul pe google, iti va fi foarte folositoare in programare :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...