Jump to content
dany_s_v

Ofer metoda ppi referalilor

Recommended Posts

SALUT,

Aceasta oferta se adreseaza atat profesionistilor cat si incepatorilor. Simplu si la subiect. Celor care se inscriu prin link-ul meu ofer urmatoarele:

1. 90% reffback inca din prima luna.

2. ebook detaliat cu introducere pentru incepatori

3. 50 de posturi (video+2poze+descriere pentru fiecare)

4. metode de promovare (peste 5 metode)

5. SEO incepatori (pentru cei care au blog sau site)

6. Suport prin skype, messenger si/sau teamviewer

Pentru cine e interesat click aici apoi pm cu user

Link to comment
Share on other sites

paypalul trebuie sa fie verificat pentru a scoate banii?

Da trebuie verificat,ataseaza-i un card si il verifici ce te costa?

Ma bag si eu sa vad...daca e ceva necurat postez aici.

Esti binevenit!Nu are ce sa fie necurat e vorba de installaxy detinut de Xcite care mai are si Dreamcash asa ca fiti convinsi ca nu e un pusti care a inceput ppi sa dea tepe,informati-va de reputatia lui.

Oferta ta este a lui "quiraskill" de pe un alt forum . E bine ca te descurci si sa te ti de treaba

Da recunosc ca "quiraskill" este prietenul meu care m-a ajutat enorm si,la randul meu ajut si eu pe altii ne ajutam reciproc castigi tu ,castig si eu asta in cazul in care te tii de treaba .Va salut!

Edited by dany_s_v
Link to comment
Share on other sites

Baieti sincer va zic sa nu va bagati ca nu merita tot ce incepe cu "ppX"...e ceva ceva si chestia asta dar e pierdere de timp mai mult, stiti cu totii foarte bine ca 90% dintre oameni cand vad ca trebuie descarcat si instalat cate un program pentru X lucru, renunta si cauta alt ceva.......

Link to comment
Share on other sites

PS: Nu poti numi "prieten" pe cineva care l-ai cunoscut acum 2-3 saptamani in mediul online.

off:Da intradevar m-am inselat in privinta ta...

Bagati-va la danysv ..o sa va ajute el sa faceti cat sa va luati niste caramele :)))

E bine ca faci up mersi,tine cont ca din caramelele alea mananci si tu,si gata cu offtopicul.

Link to comment
Share on other sites

"off: Da intradevar m-am inselat in privinta ta..."

tot tu te-ai inselat in privinta mea? ti-am luat eu munca ta si m-am laudat prin alte parti? nu cred. In fine. Cat despre cat castig de la reffi, am raspuns mai sus. Cam 10% din ce fac eu zilnic. Asa ca mai este mult pana sa zici ca imi bagi tu mie bani in buzunar. Si daca stam sa o luam asa, castig de la referrali pentru ca i-am invatat si ajutat.Nu degeaba. It's a win-win situation. Capish?

PS: Totusi iti multumesc ca ai deschis acest topic. Am cativa referrali noi din cauza asta. Multi inca apreciaza originalul decat copia. Succes!

Link to comment
Share on other sites

Ziua ratele sunt mai mici, dar pt. cateva ore e binisor,putin cu putin face mult;)

New install: MY - $0.03

New install: JO - $0.02

New install: IE - $0.20

New install: PL - $0.10

New install: SG - $0.07

New install: IE - $0.11

New install: GB - $0.11

New install: NL - $0.35

New install: PH - $0.03

New install: MY - $0.01

New install: PK - $0.03

New install: NO - $0.23

New install: ES - $0.17

New install: GB - $0.14

New install: RS - $0.03

Link to comment
Share on other sites

Sunteti penibili, cu 19$/zi va comportati parca ati fi bill gates

Ia gandeste-te asa...19$*30 de zile=570$....asa-i ca nu mai pare asa putin???...eu nu sunt in programul asta, dar ti-am facut calculele numai sa vezi

Edited by scaunmare
Link to comment
Share on other sites

Sunteti penibili, cu 19$/zi va comportati parca ati fi bill gates

19$*30 zile)=570$*3.282 RON=1870ron/luna*12luni=22440(224 mil/an),un calcul simplu arata ca nu orice penibil castiga atat cu 3,4 ore zilnic in fata pc-ului.

Asta doar cu cei 19$ zilnic conform parerii tale,sa traiesti!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...