Jump to content
kiranom

Comitetul Astral

Recommended Posts

Bine ai venit pe Comitetul Astral, aici gasesti articole despre spiritualitate, secretele universului, ocultism, satanism spiritual, satanism traditional, samanism, proiectii astrale, yoga, cristale, astrologie, astronomie, experiente, stari, informatii despre droguri si altele.

Ne propunem sa devenim in timp o sursa de incredere de informatii in legatura cu cele enumerate mai sus, daca apreciezi munca noastra sau iti place aceasta pagina te rugam sa dai click pe butonul de Share de mai jos. Ne poti scrie la adresa de email contact@comitetulastral.eu sau pe Facebook.

Website: Comitetul de Adunare Astral, secretele universului, satanism, astral, satanism traditional, yoga, cristale, satanism spiritual, satanism traditional, proiectii astrale, samanism, ocultism, droguri, stari de transa, meditatie, astrologie, astronomie

pareri?

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit pe Comitetul Astral, aici gasesti articole despre spiritualitate, secretele universului, ocultism, satanism spiritual, satanism traditional, samanism, proiectii astrale, yoga, cristale, astrologie, astronomie, experiente, stari, informatii despre droguri si altele.

Ne propunem sa devenim in timp o sursa de incredere de informatii in legatura cu cele enumerate mai sus, daca apreciezi munca noastra sau iti place aceasta pagina te rugam sa dai click pe butonul de Share de mai jos. Ne poti scrie la adresa de email contact@comitetulastral.eu sau pe Facebook.

Website: Comitetul de Adunare Astral, secretele universului, satanism, astral, satanism traditional, yoga, cristale, satanism spiritual, satanism traditional, proiectii astrale, samanism, ocultism, droguri, stari de transa, meditatie, astrologie, astronomie

pareri?

These aren't the droids you're looking for ... canta la alta masa.

Link to comment
Share on other sites

da sincer chiar va intereseaza subiectele astea satanism si pula mea?

imi pare rau de offtopic si injuraturi imi merit warn , dar da-o dracu de treaba... nu aveti nimic de facut doar satanism

pune-ti mana pe o carte cititi si voi html php , orice altceva nu satanasim droguri , siringa in vene , singur pe lume

mai iesiti in lume mai cu o fata , mai la o bere cu prieteni , mai la un vin , la orice frate !

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu o sa primesti nici un comentariu favorabil. "Problema" e ca majoritatea suntem destul de rationali si avem o varsta la care nu prea mai merg povestile cu monstrul de sub pat. Daca nu ati avea o problema de natura patologica, ati fi amuzanti.

Nu vad nici o diferenta intre voi si babele care pupa microfoanele.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...