Jump to content
Sadiq

Experienta neplacuta RST

Recommended Posts

Deci, sa clarificam lucrurile.

O sa incep cu PM-urile dintre noi referitoare la site, in ordine cronoloiga:

Pot sa confirme PM-urile si administratorii.

1. Deci tu mi-ai dat tema aia si dupa aia spui ca de ce n-arata ca Man and a Van | Man with a Van | London - The Yellow Van Company. De ce mi-ai zis sa folosec atunci tema aia? Diferenta dintre tema care mi-ai dat-o tu, si tema care era pe site-ul ala, e diferenta de la cer la pamant, eu am crezut ca vrei sa lucrez dupa tema aia care mi-ai dat-o tu, mi se pare logic.

2. Se poate vedea destul de clar ca ti-am cerut detalii, dar nu am primit mare lucru, doar logo, numele site-ului, detalii de contact, deci la ce te puteai sa te astepti din ce detalii mi-ai dat?

3. E adevarat ca am fost foarte ocupat in perioada asta.

4. Teapa? Nici in cel mai rau gand. Nici nu aveam de gand sa nu termin acest proiect, oricum, chiar si daca nu mai doreai sa colaborezi cu mine, iti puteam da banii cu prima ocazie, al fel cum pot face si acum. Nu am dat o teapa in viata mea.

5. Tot pentru cei care cred ca sunt tepar si se indoiesc de mine, pot sa va spuna alti multi useri ca sunt de incredere, ca i-am ajutat pe gratis de multe ori, la fel cum a spus si @robertutzu. Nu stiu ce fel de oameni sunteti.

OFF: Ma stii ca eu am ceva cu tine, cu toate ca facem parte din acelasi staff nu te suport!

ON: dar cand te apuci frate de un proiect te dedici sa il termini ia tu un proiect de pe Freelancer si sa nu il termini la timp ca platesti penalizari si plus de asta primesti si un feedback negativ asa ca puteai sa ii spui la om frate stai 2 saptamani ca am problemele mele si nu pot dar dupa astea 2 saptamani ma apuc de proiect ! In primul rand nu se face asa ceva sa te apuci de munca si dupa sa nu mai zici nimic sa stai doar la telefon, toti avem frate probleme dar munca e munca plus ca ai luat si un avans de la plata ! Si daca ai ajutat pe cineva gratis nu cred ca e motiv sa spui pe cine ai ajutat puteai doar sa o spui la general, nu e frumos sa "strigi" ca ai ajutat pe cineva si eu am ajutat atatea persoane acuma sa ma apuc sa le insir nick-urile pe aici !? eu zic sa iti termini proiectul pe care il ai inceput si sa fiti amandoi multumiti !

Link to comment
Share on other sites

@GarryOne am dat like ca omul si-a expus parerea care parea legitima.

Si ca idee las-o asa! Chiar nu am chef sa intind discutia si crede-ma ca nici tu nu vrei cand te stii cu musca pe caciula. Za end.

Deci nu te inteleg ce feld e om poti sa fii dupa ce te-am ajutat atata sa vii sa spui "las-o asa" sau poate nu-ti mai aduci aminte? Vrei sa vin cu screenshot-urile?

PS: Nici nu aveam de gand sa intind discutia asta, am zis doar ca idee, esti liber sa faci ce vrei, doar ca o sa stiu pe viitor ca sunt specimene pe care o sa ii ajuti si n-o sa dea 2 bani pe tine, ba mai mult, n-o sa recunoasca. Cu asta am incheiat.

OFF: Ma stii ca eu am ceva cu tine, cu toate ca facem parte din acelasi staff nu te suport!

ON: dar cand te apuci frate de un proiect te dedici sa il termini ia tu un proiect de pe Freelancer si sa nu il termini la timp ca platesti penalizari si plus de asta primesti si un feedback negativ asa ca puteai sa ii spui la om frate stai 2 saptamani ca am problemele mele si nu pot dar dupa astea 2 saptamani ma apuc de proiect ! In primul rand nu se face asa ceva sa te apuci de munca si dupa sa nu mai zici nimic sa stai doar la telefon, toti avem frate probleme dar munca e munca plus ca ai luat si un avans de la plata ! Si daca ai ajutat pe cineva gratis nu cred ca e motiv sa spui pe cine ai ajutat puteai doar sa o spui la general, nu e frumos sa "strigi" ca ai ajutat pe cineva si eu am ajutat atatea persoane acuma sa ma apuc sa le insir nick-urile pe aici !? eu zic sa iti termini proiectul pe care il ai inceput si sa fiti amandoi multumiti !

Stiu ca ai ceva cu mine, dar ar fi de preferit sa nu te manifesti in public ca nu m-ajuta la nimic.

Stiu si recunosc ca am fost ocupat, respectiv nu m-am putut dedica foarte mult site-ului, dar orcium, nu s-a pus problema nu termin site-ul sau sa nu-i dau banii inapoi, in caz ca cerea asta. Oricum, e incredibil ce tam-tam s-a facut pentru nimic.

Edited by GarryOne
Link to comment
Share on other sites

Deci nu te inteleg ce feld e om poti sa fii dupa ce te-am ajutat atata sa vii sa spui "las-o asa" sau poate nu-ti mai aduci aminte? Vrei sa vin cu screenshot-urile?

PS: Nici nu aveam de gand sa intind discutia asta, am zis doar ca idee, esti liber sa faci ce vrei, doar ca o sa stiu pe viitor ca sunt specimene pe care o sa ii ajuti si n-o sa dea 2 bani pe tine, ba mai mult, n-o sa recunoasca. Cu asta am incheiat.

Ba tu ai citit ce am scris eu mai sus? Nu mai striga ca ii ai ajutat, bravo tie taci din gura si mergi pe burta !

Nu ai cei 7 ani de acasa? Daca ajuti pe cineva il ajuti ca poti si ca vrei nu cu gandirea proasta ca il ajuta acuma sa imi ramana dator cand am nevoie de el ! TACI SI TINE IN TINE !!!

ROG UN MODERATOR SA INCHIDA ACEST TOPIC, NU AI CE FACE CU ASEMENA OAMENI !

Edited by tur334vl
INCHIDETI ACEST TOPIC !!!
Link to comment
Share on other sites

Ba tu ai citit ce am scris eu mai sus? Nu mai striga ca ii ai ajutat, bravo tie taci din gura si mergi pe burta !

Nu ai cei 7 ani de acasa? Daca ajuti pe cineva il ajuti ca poti si ca vrei nu cu gandirea proasta ca il ajuta acuma sa imi ramana dator cand am nevoie de el ! TACI SI TINE IN TINE !!!

ROG UN MODERATOR SA INCHIDA ACEST TOPIC, NU AI CE FACE CU ASEMENA OAMENI !

Esti degeaba utilizator din 2009. Daca omul a spus ca nu s-a dedicat site-ului si nu i-a dat modelul respectiv de ce te bagi aiurea?

@GarryOne, eu zic sa-i returnezi macar o parte din acea suma pentru ca nu are rost sa-ti faci o imagine de cacat pentru 50€.

Link to comment
Share on other sites

tur334vl: daca ai ceva cu omu` fa`o pe PM nu te mascari aici ... e treaba lui daca specifica sau nu pe cine a ajutat sau nu ... nu e treaba ta sa`l critici sau sa`l inveti lucruri, fiecare are dupa cum isi asterne ... Omu a venit cu argumente nu cu laude ... in ideea ca nu se preteaza sa strice imaginea pentru 45$ ... asa ca cea mai buna solutie sa`i dea toate informatiile necesare sa termine proiectu` , omu sa plateasca si toti sunt fericiti ... terminati cu balacarelile si cu atacurile la persoana ... daca ai ceva personal cu el , fa`o pe PM ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...