Jump to content
gerege94

Filelist White Page

Recommended Posts

Salutare ,

de ceva timp nu ma mai pot conecta pe filelist.ro nici pe flro.org .

Imi afiseaza o pagina alba pe orice browser as intra , are cineva vreo idee de ce ? sau niste solutii ?

Tin sa precizez ca pana acum m-am conectat din Germania.

25zqr88.png

Multumesc .

EDIT : Imi cer scuze ca nu am folosit search-ul , vina mea .

Se poate inchide , multumesc de raspunsurile prompte .

Edited by gerege94
Link to comment
Share on other sites

Ar merita, insa filelist e "belit" de mai mult de 2 zile and counting...

Ok si de exemplu daca iti pica netul, la cine mergi sa intrebi de sanatate ? La firma distribuitoare de net... Urmariti pagina lor de facebook, acolo aflati exact de la sursa cum stauy lucrurile

Link to comment
Share on other sites

Ok si de exemplu daca iti pica netul, la cine mergi sa intrebi de sanatate ? La firma distribuitoare de net... Urmariti pagina lor de facebook, acolo aflati exact de la sursa cum stauy lucrurile

Ti-ai facut cont pe asa ceva!? din cate stiu eu nu este nimeni de pe forum prin staff la filelist. Daca ai probleme la un site, iei legatura cu staff-ul, cauti pe google datele de contact si-i intrebi

Link to comment
Share on other sites

Pentru c? o mul?ime dintre voi ne întreba?i când se remediaz? problema/de ce dureaz? atât de mult etc, ne-am gândit s? facem o precizare (ce credeam ini?ial c? este de la sine în?eleas?):

Nu v? putem r?spunde cu o dat? exact? în care vom reveni online, pentru c? rezolvarea problemei nu ?ine numai de noi, ci ?i de firma de hosting. Din respect pentru voi, utilizatorii, nu putem spune c? vom reveni în ziua X, ora Y, f?r? s? ?tim cu siguran?? c? a?a este.

Ne cerem scuze pentru inconvenien?? ?i v? promitem c? facem tot ce putem pentru a reveni în for??!

Asta scrie pe facebook la ei, deci eu zic subiect incheiat si asteptam.

Link to comment
Share on other sites

Pe ce sa imi fac cont ? Pe facebook ? :)) Sunt si pe FL...

Ti-ai facut cont pe asa ceva!? din cate stiu eu nu este nimeni de pe forum prin staff la filelist. Daca ai probleme la un site, iei legatura cu staff-ul, cauti pe google datele de contact si-i intrebi

FileList.Ro

1 min ·

Back online!

În scurt timp totul va reveni la normal.

Mul?umim pentru r?bdare!

Edited by Graphik
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...