Jump to content
vladiii

Retragere

Recommended Posts

In ultimul timp nu am mai postat pe RST cum o faceam inainte. Poate si din cauza timpului, dar si forumul a decazut. Nu am fost roman care doar am vorbit, consider ca am si facut lucruri bune pentru acest forum si am fost alaturi de el (si de userii lui) aproape un an si jumatate.

La inceput am fost un fraier... ca orice om care nu are habar de ceea ce vorbeste. Puteti verifica acest lucru uitandu-va la posturile mele de la inceput. Pe parcurs, am evoluat destul de mult si nu mai sunt un n00b. Ma consider chiar bunicel (si nu este doar parerea mea). Am pus la dispozitia RST tot ce am avut mai bun.

Am petrecut o perioada frumoasa si m-am imprietenit cu tot stafful RST si alti cativa membrii importanti. Insa, consider ca este timpul sa iau o pauza. Parca ma simt in plus.

Matematica (nivel national/international) necesita foarte multa pregatire, iar calculatorul imi mananca din timp. Prefer sa imi vad interesele, macar pentru o perioada de timp.

Va multumesc... si pentru stafful RST: ne vedem noi, stiti voi unde :-).

La reverede !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...