Jump to content
Sveratus

abh hacked by Eg-R1z Cr3w

Recommended Posts

cei de la sec4ever.com i-au terminat definitiv site-ul pakistanezilor t3es si prince , eu cred ca sunt buni deoarece a dat deface si la hackforums , cel mai mult ma intreb ce exploit o fi folosit sau au dat un simplu bruteforce.

????? ????? ????? ???? ???????

?? ?????? ??????? alboraaq

???? ??? i-Hmx ????? ??? ?????? ?????? ?????

sursa:??????? ???????

Link to comment
Share on other sites

Foarte tare.

Astia au pacalit oameni de vreo 2 milioane $. Cea mai mare retea de scammeri online.

Faptul ca sunt din pakistan, ii doare in pula de garda.

Sa le faca baza de date publica. MERITA!

exact , dar ia pacalit tot pe cei care vroiau servicii de c.a.r.d.i.n.g de la zepequeno aka t3es, tot nenorocitii dastia ... tot ma bucura faptul ca lea luat bani tot la cei care vroiau servici mentionate mai sunt

Link to comment
Share on other sites

Rata?ii se sparg între ei. Hahahahah :))

Acum 4 ani i-am spart pe ?ia de la sec4ever.com c? aveau backdoor în login ?i salvau datele într-un txt într-un folder numit chiar backdoor dac? nu m? în?el. Iar pe prostul ?la de t3es, la fel. Dup? ce i-am luat acces la forum ?i am postat pe HF, zicea ca backup-ul .sql era defapt un virus :))

Edited by Stealth
Link to comment
Share on other sites

Rata?ii se sparg între ei. Hahahahah :))

Acum 4 ani i-am spart pe ?ia de la sec4ever.com c? aveau backdoor în login ?i salvau datele într-un txt într-un folder numit chiar backdoor dac? nu m? în?el. Iar pe prostul ?la de t3es, la fel. Dup? ce i-am luat acces la forum ?i am postat pe HF, zicea ca backup .tar.gz era defapt un virus :))

Ca asa i-ai spart? :)):))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...