Jump to content
ionut.exotic

website +cpanel pe vps

Recommended Posts

a tu vrei sa faci ca un fel de server cred ca daca dai pe goagal ati zice pe niste pagini acolo

Ma frate,te rog eu frumos nu mai posta esti si agramat si delirezi la 1 din 2 posturi . Ma dor ochii jur,macar ma duc la culcare mai devreme...Nu a zis nimeni sa scrii corect gramatical mereu insa tu intreci limita bunului simt.

Da-le incolo de radio-uri,internetul nu e de tine ! Du-te la munca si/sau la scoala !

NU M-AM PUTUT ABTINE :D !

Citez:

a tu vrei sa faci ca un fel de server cred ca daca dai pe goagal ati zice pe niste pagini acolo
al aveti sau cum zicetimi si mie mersi macar
pe pagina ai pus virus man nu zic degeaba si acolo avast nu este oricum nu ma interesa

suntem an luna a 10 alta versiune de avast scuze

WTF ?! :o
daca vreti invitatii pe filelist nu mai putem sa va dam au depasit limita de useri acu doar cei cu vip pot da invitatii eu nam vip dar am 1 invitatie care da 3 euro e a lui sunatima sau dati bip...
a cred ca am gresit acesta e un joc care nu prea pare hacuit deja credeam ca e ca la nfs world acolo e plin de hack
eu am avut mai bine ca el si am dato pe 5 milioane dar bineanteles la un prieten care nu cunostea despre calculatoare .
da se poate anjura aici fara sa ati iei warn ?

anseamna ca nu e treaba serioasa:P

etc etc

Am incheiat citatele...

Citeste: asta si cauta aici sau/si aici

Edited by Eddie91
Link to comment
Share on other sites

Salut .

De ce vps as avea nevoie sa duca cpanel si 2-3 site-uri pe el ?Ma refer la cati Gb ram as avea nevoie si procesor.

Site-urile vor aveam maxim 150 de vizite in parte .

Salutare,

Iti pot oferi un vServer cu urmatoarea configuratie la doar 22 EUR/luna

2x vCPU @ 2.5 GHz

2 GB RAM

25 GB HDD RAID10

100 Mbps conexiune

Mitigare DoS/DDoS 250 Mbps

Locatie: Bucuresti, Romania

Valabil si pentru alte persoane care sunt interesate.

PS: Licenta cPanel nu este inclusa in pret, aceea o luati de la un third-party (aka licensepal,panellicense .. etc).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...