Jump to content
c7indungi

Problema HTC ONE M7

Recommended Posts

Salutare, am o mica problema cu un HTC ONE M7.

Am vrut sa dau restore din android direct si din greseala am sters tot ce continea telefonu (adica poze/muzica/androidu etc..) Tot exact tot.

Am tot cautat tutoriale cum pot baga androidu inapoi etc ...

Am gasit ceva, insa acuma problema este urmatoarea, pc-ul nu imi mai recunoaste telefon-ul, ca am vazut intr-un tutorial ca trebuie sa downloadez ceva si trebuia sa il bag in telefon , insa nu mil recunoaste .

Ceva idei tutoriale sau cum imi pot recupera/adauga alt system de operare ?

Link to comment
Share on other sites

Pai in Factory Reset am intrat prima oara , doar ca nu am facut BackUp si sa sters tot din telefon

Si acuma nu stiu cum sa bag androidu inapoi si pe langa nu mil citeste nici PC-ul

Nu are rost sa il duc la service pentru nici garantie numai am la el si nu vreau sa dau niste bani aiurea cand stiu ca il pot rezolva cu ajutoru vostru

Link to comment
Share on other sites

Descarca pachetul de aici:

Google USB Driver | Android Developers

si Android SDK Android SDK | Android Developers

Deshide android SDK si vezi daca iti detecteaza vreun device conectat, daca ai linux pot sa te ajut mai in detaliu cu consola, doar ca nu am timp acum. Pe windows ar trebui sa fie mai user friendly, parca poti si in windows sa intriin cmd si sa dolosesti adb, citeste pe net.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...