Jump to content
H3xoR

Prestare servicii desktop/web

Recommended Posts

Dezvolt site-uri ?i aplica?ii desktop/web contra cost.

Termeni ?i condi?ii pentru prestarea serviciilor:

  • Acceptarea sau respingerea cerin?ei, timpul de lucru precum ?i pre?ul serviciului se comunic? poten?ialului client în cel mult 24 de ore de la primirea mesajului.

  • Se resping din start cerin?ele care au leg?tur? cu hacking-ul sau scam-ul.

  • În cazul accept?rii cerin?ei, începerea efectiv? a lucrului se realizeaz? dup? plata unui avans în cuantum de 25% din pre?ul total, plata ce reprezint? acceptul dumneavoastr? cu termenii serviciului (timp de lucru/pre?). Aceast? plat? trebuie s? se realizeze în cel mult 48 de ore de la trimiterea confirm?rii altfel, cerin?a se respinge.

  • Transferul sumei se realizeaz? prin PayPal.

Contact:

  • Aici: prin
PM.

Link to comment
Share on other sites

Ave?i PM b?ie?i.

Cum am scris ?i în mesaj, nu-mi place s? distribui munca destinat? altcuiva.

Dac? sunte?i interesa?i s? m? verifica?i, a?tept cerin?e.

Mul?umesc.

Edit:

Scuze ca ma bag dar cand vad pe cineva ca din 4 informatii pe care le ofera, 2 sunt despre bani, ma duce cu gandu la neprofesionalism. Posteaza-ne portofoliul.

Nu ?tiu ce ?i se pare a?a anormal în a posta informa?ii legate de plat?. Mie-mi place s? informez poten?ialii clien?i despre ce e vorba înainte de a trece la urm?torul nivel. Consider c? trebuie s? ?tie la ce s? se a?tepte ?i astfel evit?m o discu?ie inutil? ?i un timp pierdut din partea ambelor p?r?i.

Dac? mai ave?i întreb?ri sau alte nel?muriri v? rog s?-mi trimite?i un PM, nu-mi strica?i topicul cu posturi „haras” f?r? s? fie cazul.

Mul?umesc.

Edited by H3xoR
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...