Jump to content
Xeon

Cererea unui simplu ajutor

Recommended Posts

Vreau sa cer simplul ajutor celor din rst ajutandu-ma cu un simplu like .Facebook este destinat muzici,Designului si blogului pe care il am renuntand la orce forum de securitate sau la tot ce faceam inainte .Cerandu-mi scuze in fata tuturor pentru certurile cauzate din cauza mea blogul meu va avea un poster cu acest forum pentru sustinere .

Va rog sa accesati pagina si sa ma ajutati si voi cu un like : -- // removed

Edited by Ganav
Link to comment
Share on other sites

Vreau sa cer simplul ajutor celor din rst ajutandu-ma cu un simplu like .Facebook este destinat muzici,Designului si blogului pe care il am renuntand la orce forum de securitate sau la tot ce faceam inainte .Cerandu-mi scuze in fata tuturor pentru certurile cauzate din cauza mea blogul meu va avea un poster cu acest forum pentru sustinere .

Va rog sa accesati pagina si sa ma ajutati si voi cu un like : // removed

Din pacate nu esti indeajuns de familiarizat cu limba romana pentru a mai posta pe acest forum. Avand in vedere atat numarul ridicat de greseli gramaticale cat si lipsa coerentei in idei, publicitatea de pe pagina respectiva va avea un efect detrimental asupra comunitatii RST. Cu alte cuvinte, am aprecia daca nu ai mai face referiri prin facebook sau prin orice alte mijloace.

TC

Edited by Ganav
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...