Jump to content
proxy

Pentru cei care considera Nod32 cel mai bun antivirus

Recommended Posts

Cand m-am uitat la filmu cu conquiztador am vazut ca lui kw3rln ii expirase nod32`u :)) uitati great resource www.nod321.com bagati un user de acolo updatati nod`u si porma au ei un patch de update server, si o sa vi se updateze de pe update serverul lor, nu cred ca o sa incerce sa integreze prostii in nod prin metoda asta dar nu se stie niciodata, daca bagi doar usere te tin cateva zile si tre sa le schimbi mereu. :)

Link to comment
Share on other sites

Bunisor nodu l-am avut dar mie stiti ce mi s-a intamplat, am primit un mass pe yahoo si eu umblam pe alta pagina si am dat click si cand colo dadeam click pe ala funny scandal vrajeli. Bun aveam Nod32 si nu a reusit sa-l blocheze mi-a aparut am dat delete nu a vrut, am dat quarantine nu a vrut nimik si imi intrase pur si simplu in calc. La virusi din astia din programe e bunicel dar asa ... Eu unul l-am schimbat am fost multumit de el in proportie de 60 %

Link to comment
Share on other sites

Asa e, sunt unii virusi, poti sa ii faci ras-update-uri la antivirusul ca el tot nu tii gaseste.Acum folosesc ZoneAlarm si AVG. Cred ca isi fac treaba am 1 GB de ram si sunt multumit cum se misca calculatorul in ciuda faptului ca ruleaa amandoua :). ZonaAlarm ca firewall si AVG ca anti-virus , imi place ca avg-ul isi face in fiecare zi update si chiar ii gaseste si ii si blocheaza(in cazul cu funny scandal).

Link to comment
Share on other sites

eu folosesc zone alarm security suite ... nu am probleme cu el. are un firewall f bun si instant messaging encryption , virus , spyware etc ... dar daca nu alegi auto-learning cand il instalezi , ca sa se familiarizeze cu sistemul , si alegi manual si dai la intampalre ok pe mesajele primite de la el .o sa ajungi in stadiul in care vrei sa restartezi pcu si te intreaba ca cineva de pe 127.0.0.1 vrea sa iti dea restart :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...