Jump to content
iN3K

Keylogger

Recommended Posts

tot caut de cateva zile un keylogger care sa se instaleze pe telefonul mobil

Precizez ca am un nokia n95-8gb version, dar am gasit niste programe in format .jar de instalat pe telefon...dar cand le instalez telefonul imi zice k aplicatia nu este suportata...

As dori daca se poate un program care sa mearga...

Multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

Un fisier cu extensia .sis sau .sisx (compatibil cu S60 v3 si v5) nu este un fisier executabil in nici un caz. Daca tot se incearca o paralela, structura unui .sis este perfect asemanatoare cu .zip. Adica este o arhiva. O arhiva nu este niciodata executabila. Singurul element executabil dintr-un fisier .sis este componenta .pkg din arhiva. Dealtfel acesta este si motivul pentru care fisierele .sis nu se preteaza la reverse engineering direct. Aceste fisiere trebuiesc mai intai dezarhivate cu scula potrivita (eu folosesc SisWare) si apoi abia suporta editare si re-built.

Pentru cei care se pricep la toate si mai ales pentru cel care a emis enormitatea cu "fisierul executabil": asteptam cu interes explicatii despre cuantica solidului, inversiunea moleculara ambivalenta, constanta Schuman, si reproducerea la pitigoii de bradet. Raspunsurile tale ne vor asigura amuzamentul pentru urmatoarea perioada. Asteptam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...