Jump to content
Che

Ati facut careva bani la BlackJack online ?

Recommended Posts

Aia care fac bani sunt oameni care fac reclama la site-urile respective si au referali :))

Ce de crezi ca te vei imbogati peste noaptea ? ... Ai mai postat chestii de gen,nu exista iar daca au existat candva e prea tarziu,suntem in 2014.

De ce nu ar merge si in 2014 ?

Link to comment
Share on other sites

Deci chiar imi pare rau, dar imi bag pula in logica ?stora care vin din urma.Frate, tu nu crezi ca altii, oameni ca tine nu si-au pus problema asta ? De ce crezi ca lumea munceste in Romania pentru cateva sute de lei , c? se fac bani multi din chestiile astea pe internet ?:

Eu zic ca nu , daca tu vrei sa -ti rupi "carca" pe treaba asta pentru a face bani, iti zic de pe acum, nici o sansa.

Edited by kerosenfx
Link to comment
Share on other sites

Deci chiar imi pare rau, dar imi bag pula in logica ?stora care vin din urma.Frate, tu nu crezi ca altii, oameni ca tine nu si-au pus problema asta ? De ce crezi ca lumea munceste in Romania pentru cateva sute de lei , c? se fac bani multi din chestiile astea pe internet ?:

Eu zic ca nu , daca tu vrei sa -ti rupi "carca" pe treaba asta pentru a face bani, iti zic de pe acum, nici o sansa.

In Romania sunt si cunosc jucatori de poker online care fac bani si traiesc numai din asta. Daca se poate din poker, de ce nu s-ar putea si cu BlackJack ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...