Jump to content
Hubba

Avatar / Semnatura RST FORUM !

Recommended Posts

Ma faci sa ma explic si ma disperi.

Ce sens are sa ai un text in seamnatura sau la avatar care spune ca esti user pe aici? Stim deja.

Ai inteles acum ce am vrut sa zic prima data in post-ul asta? https://rstforums.com/forum/93078-avatar-semnatura-rst-forum.rst#post590783

Macar de era ceva deosebit in pula mea, dar de ce dracu ti-am purta logo-ul ala de cacat cu noi?

Si nu-ti place "coaie", sau ce? Ce dracu te deranjeaza? ca, sa mor de inteleg.

ma " coaie" nu am zis sa-mi poarte logo-ul .. am zis daca vrea sa-si faca un avatar / semnatura .. mai usor nu toti stiu photoshop sau altele :) .. sau nu stiu ca tine ... degeaba fac ceva wow .. daca ei nu stiu sa faca .. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Hai ma @Gecko, lasa-l. Omu' doar a vrut sa isi ofere din cunostinte si timp. Nu e o crima. Daca cineva nu vrea, nu ii cere.

Da-i pace. Am vazut la ceva useri semnaturi cu RST si probabil s-a gandit ca mai e lume care isi doreste ceva custom.

Nu va mai certati

Link to comment
Share on other sites

@Gecko: Sunt de acord cu tine ca nu stie design, sunt iar de acord cu tine ca nu ar trebui sa aiba topic aici, dar parerea mea este ca ai putea, mai bine zis ati putea, sa ii explicati putin mai rafinat, cum cred ca va permit cunostintele, faptul ca ofera ceva inutil si ca trebuie sa isi cizeleze talentul sau netalentul in domeniul respectiv. Si asta nu se refera doar la topicul asta. Inteleg ca aici este o comunitate care impune anumite standarde, dar cred ca in vremurile astea cel mai util e sa indrumati "noua generatie" pe drumul pe care unii din voi l-ati parcurs si vi s-a parut benefic sau nu, pentru ca asta ar trebui sa insemne un forum, fie el de securitate sau nu. Un loc de indrumare si discutii civilizate si constructive.

Acum nu-s in masura eu sa dau sfaturi, fiecare comenteaza si face exact ce crede si vrea. Pace!

Parerea mea

Edited by sudo
Link to comment
Share on other sites

@Gecko: Sunt de acord cu tine ca nu stie design, sunt iar de acord cu tine ca nu ar trebui sa aiba topic aici, dar parerea mea este ca ai putea, mai bine zis ati putea, sa ii explicati putin mai rafinat, cum cred ca va permit cunostintele, faptul ca ofera ceva inutil si ca trebuie sa isi cizeleze talentul sau netalentul in domeniul respectiv. Si asta nu se refera doar la topicul asta. Inteleg ca aici este o comunitate care impune anumite standarde, dar cred ca in vremurile astea cel mai util e sa indrumati "noua generatie" pe drumul pe care unii din voi l-ati parcurs si vi s-a parut benefic sau nu, pentru ca asta ar trebui sa insemne un forum, fie el de securitate sau nu. Un loc de indrumare si discutii civilizate si constructive.

Acum nu-s in masura eu sa dau sfaturi, fiecare comenteaza si face exact ce crede si vrea. Pace!

Parerea mea

nu cred ca are talente ascunse .. doar e cu gura mare .. dar ma rog .. el stie ce vrea .. il las in pace .. eu am vrut doar sa ajut .. nu am zis ca sunt designer sau altceva .. dar ma rog .. e parerea lui si punct .. o zi buna !

Link to comment
Share on other sites

Sunt postate pe filelist cateva pack-uri cu psd-uri in format de avatar / semnatura. Este adevarat un lucru: Nu au background cu textul: "Hacking".

Ceea ce ma framanta este: ce legatura are cu rst-ul? Nu cred ca este un forum in care este important sa ai o semnatura / avatar. Este important ceea ce inveti.

Link to comment
Share on other sites

Sunt postate pe filelist cateva pack-uri cu psd-uri in format de avatar / semnatura. Este adevarat un lucru: Nu au background cu textul: "Hacking".

Ceea ce ma framanta este: ce legatura are cu rst-ul? Nu cred ca este un forum in care este important sa ai o semnatura / avatar. Este important ceea ce inveti.

Repet nu toti stiu macar 10 % sa lucreze in photoshop .. nici macar un avatar .. cum am mai zis .. daca sunt multi care stiu sunt si la fel de multi care nu stiu .. si poate ii ajuta :)

Link to comment
Share on other sites

Ma rog eu am vrut doar sa ajut .. daca nu ajuta cu nimic .. rog un moderator sa stearga topicul :) si gata .. ce tot comentati aiurea .. daca sunteti asa buni designer puteati voi sa postati ceva .. dar ma rog ..

Simplu asta nu e forum de CS unde fiecare sa aibe un avatar mai frumos ca altu + signature cu scris "Administrator XXX" si la toate astea RST nu e forum de hacking ci de securitate, e un pic cam copilareasca ideea ta dar oricum bravo ca ai incercat sa faci un 'bine'.

Link to comment
Share on other sites

Simplu asta nu e forum de CS unde fiecare sa aibe un avatar mai frumos ca altu + signature cu scris "Administrator XXX" si la toate astea RST nu e forum de hacking ci de securitate, e un pic cam copilareasca ideea ta dar oricum bravo ca ai incercat sa faci un 'bine'.

Nu stiu care e faza cu Cs .. dar ma rog nu toate forumurile de cs sunt asa .. nu ma interesa sa am eu sau altul .. un avatar mai frumos sau o signatura ..dar ma rog .. si faza cu "hacking" am pus-o eu. textul se poate modifica :) nu cred ca e asa copilaresc .. dar ma rog ..fiecare poate sa-si spuna opinia ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...