Jump to content
uncosmar11

Arhiva scan fara admin acces

Recommended Posts

@uncosmar11 in primul rand baietii rad de tine.

In al doilea rand nu iti permite tu sa te iei de kent.

In al treilea rand nu ii da pm lu aelius cu asemena prosti ca vei lua ban.

Cand ai postat aici aveai 8 posturi ( e precizat clar ca ai nevoie de 10 posturi de calitate, tu ai facut

doar spam.

Suntem in 2014 fratilor nu mai veniti aici cu arhive ,,root" si alte deastea...

Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

bun , ai scanat ai si rezultate , apoi ce urmeaza sa faci cu ce ai prins? acelasi lucru ? curios doar

Nu, daca voi reusi sa gasesc ceva destul de bun..sunt destul de multi copii pe internet care se cred hackeri si ar fii in stare sa dea $ pe un server linux sau altceva, iar daca voi gasi un server dedicat bunicel, imi voi hosta pe el diferite servere de jocuri sau altceva

Link to comment
Share on other sites

@uncosmar11 in primul rand baietii rad de tine.

In al doilea rand nu iti permite tu sa te iei de kent.

In al treilea rand nu ii da pm lu aelius cu asemena prosti ca vei lua ban.

Cand ai postat aici aveai 8 posturi ( e precizat clar ca ai nevoie de 10 posturi de calitate, tu ai facut

doar spam.

Suntem in 2014 fratilor nu mai veniti aici cu arhive ,,root" si alte deastea...

Bine frate, deci am gresit cand am pus cererea asta..

Imi cer scuze daca am jignit pe cineva, vroiam doar o simpla arhiva, dar avand in vedere ca "suntem in 2014" ar trebui sa cer altceva daca mie imi trebuie asta????

Link to comment
Share on other sites

inainte sa te apuci de treaba asta iti recomand un redtube, faci tu acolo ceva , si apoi o sa ai de lucru iti vei curata tastatura, altfel cand o sa intri nepermis pe alte servere vei fi pedepsit, iar dupa gratii vei fi violat, lasa dedicatele si serverele in pace , ia in seama ce ti-am spus.

Link to comment
Share on other sites

Nu, daca voi reusi sa gasesc ceva destul de bun..sunt destul de multi copii pe internet care se cred hackeri si ar fii in stare sa dea $ pe un server linux sau altceva, iar daca voi gasi un server dedicat bunicel, imi voi hosta pe el diferite servere de jocuri sau altceva

Ce cretin. Adica noi care platim pentru un server suntem copii care ne credem hackeri? Cum sa iti hostezi tampeniile pe un sever care nu e al tau? Virginelule.

Recomand celor care se cred hackeri si platesc pentru un server sa nu ignore tentativele de scan/flood/root si sa trimita abuse la isp, in acest fel mai ajung din cretini la scoala de corectie - sau raman fara abonamentul de internet si le taie parintii alocatia+bataie. Mi-e scarba.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...