Jump to content
Guest Kenpachi

discutie conquiztador

Recommended Posts

Ba fratilor am citit toate posturile despre porcaria aia de joc pe care l-am jucat si eu pana am dat de rst si sincer nu m-a interesat sa fac un cgkill

Nici nu doresc asta

Un sfat de la mine apucativa de ceva util si nu va mai tineti de ......a cu programul vostru in cealalta mana ca nu iese nimic in afara de posturi inutile si cersetori la secunda :DA SI MIE GKILL

Ba fratilor nu te numesti hacker daca nu faci ceva cu programele pe care le reusesti.te numesti doar programator si de astia sunt la tot pasul.

NU SE FACE PUBLIC;NU SE VINDE;E PRIVAT

Ma pis pe mine de ras

Atunci de ce mai discutati cate 20 de pagini de posturi.

va mai recomand TOPIc CLOSE de fiecare data can se mai posteaza despre gkill

Si cautati notiune de hacker in dictionar aia care au nick-uri de :(ultrahacker;superhacker........etc porcari de nick-uri)

Cine sustine ca e hacker sa faca programul public sau orice alt program de hack ca sa-si mentina statutul altfel e doar PROGRAMATOR .

Cea mai ieftina tentativa de psihologie inversa....

Link to comment
Share on other sites

Ba fratilor am citit toate posturile despre porcaria aia de joc pe care l-am jucat si eu pana am dat de rst si sincer nu m-a interesat sa fac un cgkill

Nici nu doresc asta

Un sfat de la mine apucativa de ceva util si nu va mai tineti de ......a cu programul vostru in cealalta mana ca nu iese nimic in afara de posturi inutile si cersetori la secunda :DA SI MIE GKILL

Ba fratilor nu te numesti hacker daca nu faci ceva cu programele pe care le reusesti.te numesti doar programator si de astia sunt la tot pasul.

NU SE FACE PUBLIC;NU SE VINDE;E PRIVAT

Ma pis pe mine de ras

Atunci de ce mai discutati cate 20 de pagini de posturi.

va mai recomand TOPIc CLOSE de fiecare data can se mai posteaza despre gkill

Si cautati notiune de hacker in dictionar aia care au nick-uri de :(ultrahacker;superhacker........etc porcari de nick-uri)

Cine sustine ca e hacker sa faca programul public sau orice alt program de hack ca sa-si mentina statutul altfel e doar PROGRAMATOR .

esti un prost.

Link to comment
Share on other sites

Ba fratilor am citit toate posturile despre porcaria aia de joc pe care l-am jucat si eu pana am dat de rst si sincer nu m-a interesat sa fac un cgkill

Nici nu doresc asta

Un sfat de la mine apucativa de ceva util si nu va mai tineti de ......a cu programul vostru in cealalta mana ca nu iese nimic in afara de posturi inutile si cersetori la secunda :DA SI MIE GKILL

Ba fratilor nu te numesti hacker daca nu faci ceva cu programele pe care le reusesti.te numesti doar programator si de astia sunt la tot pasul.

NU SE FACE PUBLIC;NU SE VINDE;E PRIVAT

Ma pis pe mine de ras

Atunci de ce mai discutati cate 20 de pagini de posturi.

va mai recomand TOPIc CLOSE de fiecare data can se mai posteaza despre gkill

Si cautati notiune de hacker in dictionar aia care au nick-uri de :(ultrahacker;superhacker........etc porcari de nick-uri)

Cine sustine ca e hacker sa faca programul public sau orice alt program de hack ca sa-si mentina statutul altfel e doar PROGRAMATOR .

Mai bine kauta u in dictionar notiunea de Hacker si dupa notiunea de Cracker ;)

Link to comment
Share on other sites

Pana la urma nu mi se pare corect ca voi spuneti...Vor sa-l ia/sa afle??Atunci frate sa puna mana sa invete si dupa sa incerce singuri.Nu prea cred ca v-ar placea sa faceti cqkill si apoi sa-l downloadeze toata lumea.Oricum conquiztador e o mare prostie,mai putin staffu` de care m-as "agata" putin cu jucaria mea :lol:

pai mai frate !!!! A zis cineva ca o sa-l uploadeze dupa ce a lucrat la el de i-au sarit capacele??? Eu zic ca nu ar pune nimeni!!! Decat dak ar avea ceva de castigat!!! Si sunt shy eu de acord cu tine in privinta staff-ului!!!

Link to comment
Share on other sites

am vrut sa imi fac si eu un user pe conchiztador (bineinteles din simpla curiozitate) si nu am reusit deoarece "Nu aþi scris corect cuvântul de verificare" asa ca am incercat sa contactez (webasshole@conchiztador dot ro) si am primit urmatorul mail:

Nu exista Cu stima,

Iancu Lucian.

bun

asta a fost I part, pentru ca mai urmeaza (dobitoci sunt extrem de multi intr-o tara numita Romania)

II :

ce nu exista? cererea de inregistrare pentru un nou cont sau cuvantul de verificare?

in momentul de fata sunt pe site si aceeasi eroare.

am codul de verificare 9741 il introduc si : STOP Nu ati scris corect cuvântul de verificare.

i-am cerut sa imi inregistreze un user onePLAYERone si sa imi trimita link cu activarea contului si bineinteles complectarea datelor personale iar el raspunde:

"Nu introdu nimic doart da click pe link"

Cu stima,

Iancu Lucian

care link nu stiu ca eu nu am vazut nici un link (poate se referea la next)

DOBITOCUL

w.w.wdobitoc@conchiztador dot ro

III

daca se paote as dori sa sar peste pasul 3 pentru a inregistra un nou user.

eventual daca exista alta metoda de inscriere fara sa imi ceara introducerea codului de verificare.

Va Multumesc.

raspuns:

Nu exista in baza de date nici un user cu mailul DVS in ocurenta nu intelege ce si pe unde manipulati.

Dati-mi un telefon eventual.

Cu stima,

Iancu Lucian

0040726206630

ce as fi putut manipula nu inteleg nici eu pt. ca nu am incercat nimik altceva decat sa inregistrez un nou user, ii trimit iar un mail in care ii scriu:

"nu stiu daca mai sunteti logat dar as vrea sa va zic ca nu manipulez nimic si nu inteleg de ce nu recunoaste codul de verificare pe care eu il vad in clar si chiar am facut de atatea ori incat unele dintre ele au inceput sa se repete (codurile de verificare).

sa fie o problema interna, sa fie din cauza ca nu e IP romanesc, sau nu stiu ce sa zic"

dar el fiind miez imi raspunde:

""La ce va referitii ca nu pricep nimic din aliteratia asta de cuvinte""

Cu stima,

Iancu Lucian

si am terminat emailitul cu un dobitoc deoarece nu ajungeam nici unde bineinteles, ceea ce il intrebam eu pe el , defapt il depasea total .

Mi s-a parut ca este un fel de Ogy sau cum il chema pe "tovarasul" ala al vostru.

daca avetzi chef sa facetzi misto si de el chiar va rog eu nu vreau sa vorbesc cu un imbecil care nu stie ceea ce il intrebi.

cam lunga asa-i :P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Pai sa tragem concluzia posturilor voastre:

1. nu va place conquiztador;

2. acolo se strang numai prosti si retardati;

3. nu ati putut sa va faceti cont;

4. nu veti distribui niciodata gratuit respectivul soft controversat;

5. voi sunteti cei mai "cool" si "hot"

Eseu

Retardatii s-au Strans Toti aici

Jocuri de genul conquiztador sunt facute sa dezmorteasca cultura generala pe care multi vor sa si-o puna la incercare, asta nu inseamna neaparat ca trebuie sa stie sa raspunda la toate intrebarile iar asta nu-i face prosti si retardati. In ceea ce va priveste pe voi, voi nu mai aveti scapare. Sunteti in lumea voastra pe care nimeni nu stie sa o explice si nici voi nu stiti sa o explicati pentru ca de fapt voi nu stiti altceva decat instructiuni, linii de cod si cativa algoritmi: divide et impera, backtracking, dijkstra si parca va mai amintiti ceva recursivitate. O sa ramaneti fara familie, fara apropiati, prietenii vostrii sunt la fel de terminati ca voi ... si asta spun din proprie experienta. Daca stiti sa cautati unde sunt raspunsurile nu va face cu nimic mai destepti decat cei de acolo, ba mai mult , cultura voastra generala se rezuma la 1k si va situati sub nivelul marii fata de cei vare intra pe conquiztador. Din pacate la voi perspectiva orizontului e inainte de urmatorul pas si as fi vrut sa am o parere buna despre voi si sa ma bucur ca nu suntem singurii care au scris un crack pentru joc dar sunteti lamentabili, infumutati, fara respect si de fapt niste terminati si niste infecti. Daca nu ati fi folosit programe piratate cu ce faceati crack-urile pe care va laudati ca le faceti ... va cerut careva bani pentru acestea? nu. Dar voi sunteti niste parsivi si niste pramatii care indraznesc sa ceara bani pe o ...

Nu mai continui pentru ca un eseu este un eseu si nu vreau sa-l fac nuvela sau roman.

As fi vrut sa pot semna "cu mandrie, un camarad al vostru",

dar trebuie sa semnez asa

Demisionez.

P.S.

Sper sa aibe cine sa va infiga T-ul ala in pamant, cel pe care va sta scris numele si sub care sta scris un epitaf.

Nu va chinuiti sa ma banati ca oricum e primul si ultimul post pe site-ul vostru.

Link to comment
Share on other sites

Pai sa tragem concluzia posturilor voastre:

1. nu va place conquiztador;

2. acolo se strang numai prosti si retardati;

3. nu ati putut sa va faceti cont;

4. nu veti distribui niciodata gratuit respectivul soft controversat;

5. voi sunteti cei mai "cool" si "hot"

Eseu

Retardatii s-au Strans Toti aici

Jocuri de genul conquiztador sunt facute sa dezmorteasca cultura generala pe care multi vor sa si-o puna la incercare, asta nu inseamna neaparat ca trebuie sa stie sa raspunda la toate intrebarile iar asta nu-i face prosti si retardati. In ceea ce va priveste pe voi, voi nu mai aveti scapare. Sunteti in lumea voastra pe care nimeni nu stie sa o explice si nici voi nu stiti sa o explicati pentru ca de fapt voi nu stiti altceva decat instructiuni, linii de cod si cativa algoritmi: divide et impera, backtracking, dijkstra si parca va mai amintiti ceva recursivitate. O sa ramaneti fara familie, fara apropiati, prietenii vostrii sunt la fel de terminati ca voi ... si asta spun din proprie experienta. Daca stiti sa cautati unde sunt raspunsurile nu va face cu nimic mai destepti decat cei de acolo, ba mai mult , cultura voastra generala se rezuma la 1k si va situati sub nivelul marii fata de cei vare intra pe conquiztador. Din pacate la voi perspectiva orizontului e inainte de urmatorul pas si as fi vrut sa am o parere buna despre voi si sa ma bucur ca nu suntem singurii care au scris un crack pentru joc dar sunteti lamentabili, infumutati, fara respect si de fapt niste terminati si niste infecti. Daca nu ati fi folosit programe piratate cu ce faceati crack-urile pe care va laudati ca le faceti ... va cerut careva bani pentru acestea? nu. Dar voi sunteti niste parsivi si niste pramatii care indraznesc sa ceara bani pe o ...

Nu mai continui pentru ca un eseu este un eseu si nu vreau sa-l fac nuvela sau roman.

As fi vrut sa pot semna "cu mandrie, un camarad al vostru",

dar trebuie sa semnez asa

Demisionez.

P.S.

Sper sa aibe cine sa va infiga T-ul ala in pamant, cel pe care va sta scris numele si sub care sta scris un epitaf.

Nu va chinuiti sa ma banati ca oricum e primul si ultimul post pe site-ul

vostru.

aaa dumneata dai copy paste ? la ce a scris altu ? ca aceasi fraza am gasit'o si pe alt forum ....

Link to comment
Share on other sites

Demisionez.

Posts: 1

Lol

Buna idee de pus in practica: Cand o sa ma angajez data viitoare la al 3-lea serviciu o sa am placerea sa ii zic patronului direct de la interviu: RENUNT! Nu pot lucra in KKT-ul vostru de firma. Va rog sa imi platiti coala si cerneala consumate pentru CV.

PS: Asta nu e un forum "I love conquiztador".

Link to comment
Share on other sites

Mare e gradina Domnului si prosti cu gramada in ea...te simti antifurt?O fi el un joc de cultura generala da` cu asa pizde in staff care te injura la o reclamatie mai bine nu joci si le freci in gura :wink: ..Si-ti bati joc de ele

Link to comment
Share on other sites

Am zis ca nu o sa postez pe forumul asta, dar ....

Am ajuns pe aicea nu ca as fi "hacker","cracker", sau mai stiu eu ce, nici macar un limbaj de programare nu stiu.(asta asa sa va dati seama ca normal nu as avea treaba pe forum asta).

DAR

Am observat ca CQ kill (parca asta este denumirea) v-a adus o groaza de utilizatori pe forum, si chiar daca exista sau chiar daca nu, constient sau nu, a fost o idee buna.

"ConQuiz..."

Mie mi se pare un joc bun, foarte interactiv pentru o varianta browser, amuzant de jucat cu prietenii, dar ca orice lucru bun cand ajunge in RO se strica.

Daca ar fi sa analizez mai profun, treaba cu moderatorii este adevarata, eu nu am avut nici cel mai mic gand sa ma cert cu cineva acolo, dar din senin m-a penalizat. Ma rog nu m-a deranjat extraordinar, ca nu folosesc chatul lor. Cat despre intrebari sunt foarte dezechilibrate - odata ma intreaba ce culoare are portocala si urmatoarea intrebare e cu ce tip de vin a sarbatorit Burebista la petrecerea de inceput de domnie.

P.S.: Pentru cei care joaca ConQ - intrebarea de baza a jocului este cea cu olimpiada de la LA din 84 (eu am jucat vreo 20 de jocuri si au fost cel putin 10 intrebari cu olimpiada).

Revenind la minunatul program de trisat cultura generala, nu prea inteleg de ce ai fura ceva ce este gratuit? Si am inteles ca vreti bani pentru el, problema voastra, munca voastra, dar de ce as da bani pe ceva care imi ofera ceva gratuit?

Ma scuzati nu o luati ca pe un atac ci numai ca pe o observatie, dar cred ca ce faceti voi e o lipsa de respect (cel putin) fata de toate partile implicate: Media pro & staff de inteles de la sine, ca le faceti juculetu trisabil, userii jocului pentru ca stiu ca exista posibilitatea sa se triseze si nu mai joci cu aceiasi placere, userii forumului pentru amagirea cu micul trisor.

Eu as sterge toate dovezi existentei acestui program, daca e privat asa sa fie. Dar sigur nu sunteti Eu si probabil stiti voi ce faceti.

In speranta ca nu fost un post ca si celalalte ("vreau si eu programu" ; "moderatorii aia nesimtiti" ; " NU faceti programu public, datimi-l mie" ; "ce fac unde ma aflu :shock: "; etc) va doresc spor la ce faceti voi, ca si eu ca probabil multi alti utilizatori din alta vreme nu o sa mai fim activi pe aici.

Respect. 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Cine a zis ca a cerut cineva bani pentru program e un labar ratat. Zilnic primim minim 4-5 cereri ale cheatului la care nici macar nu raspundem. Ne pisam pe ce zice lumea si pe cine inventeaza porcariile astea. Ne pisam pe toti cersetorii de cheaturi care spera sa obtina programul minune contra unei sume de bani. Chiar ne credeti asa saracii? Incercati sa nu ne confundati cu cei care se folosesc de numele programului pentru a imparti troieni si boti de IRC in stanga si in dreapta. Momentan nici nu mai exista o versiune functionabila a programului deoarece nu merita atata atentie incat sa fie updatat tot timpul.

Cine ne va mai cere pe privat, pe forum sau pe mail programul va avea ban si vom trimite ip-urile celor care cersesc la stafful conquiztador pentru a le interzice definitiv accesul la joc.

M-am saturat de subiectul asta. Topic inchis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...