Jump to content
nono44

Intrebare cat mai urgent

Recommended Posts

Salut , am vazut ca sunt niste boti pe steam care iti dau niste link-uri care daca dai click pe ele gen iti fura itm cont steam nu prea am inteles calumea ma poate ajuta cineva sa fac ceva asemanator , sau macar un rat sau un stealer sau un keylogger care pot lua mail / sau contul steam , sau un stealer care cand il dau la victima sa dea accept la trade offer sau nu stiu ..

Link to comment
Share on other sites

Inceteaza sa mai vi cu cereri stupide, toate posturile tale au fost de genu:

"cum fur contu de steam, cum fur itm stea, cum ..." inceteaza ma omule

aici e Romanian Security Team nu ne ocupat cu conturi de steam si alte jocuri de rahat!

Daca tot ai venit la noi nu ar fi pacat sa iei ban din prima? incearca sa faci ceva util, invata programare sau mai stiu eu ce

sunt destule tutoriale pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Scuza-ma daca te-am deranjat cu ceva , dar sunt dispus sa invat , dar sincer nu prea inteleg nimic de pe aici , si ma gandeam ca ma poate ajuta si pe mine cu ceva totusi interesul meu asta e sa ma ajut singur , daca e cineva dispus sa ma invete si pe mine sunt dornic , am tot cautat dar nimic util.

Link to comment
Share on other sites

Scuza-ma daca te-am deranjat cu ceva , dar sunt dispus sa invat , dar sincer nu prea inteleg nimic de pe aici , si ma gandeam ca ma poate ajuta si pe mine cu ceva totusi interesul meu asta e sa ma ajut singur , daca e cineva dispus sa ma invete si pe mine sunt dornic , am tot cautat dar nimic util.

"nu am gasit nimic util" pai da ba ca nu gasesti rahaturi de furat steam.

sunt multe chestii utile de aia ai categoriile ( Tutoriale in romana / Tutoriale in Engleza / Reverse Engineering ai si categorie

de Programare si multe altele )

Inceteaza sa mai postezi chestii stupide si incearca sa inveti, ai de unde invata ;)

Link to comment
Share on other sites

Sincer nu ma intereseaza ca ma duc la "bulau"daca e cineva dispus sa ma invete sau sa ma ajute ii multumesc din suflet stiu ca sunt destui baietii cu orgoliu mare care daca au timp m-ar ajuta si pe mine :D un pm cine vrea sa ma ajute sa invat sa fac nu ma intereseaza consentintele.

Link to comment
Share on other sites

Sincer nu ma intereseaza ca ma duc la "bulau"daca e cineva dispus sa ma invete sau sa ma ajute ii multumesc din suflet stiu ca sunt destui baietii cu orgoliu mare care daca au timp m-ar ajuta si pe mine :D un pm cine vrea sa ma ajute sa invat sa fac nu ma intereseaza consentintele.

Un pusti care poate sa-si distruga viitorul pentru nimic. Good job my friend!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...