Jump to content
TinLevin

Sponsorizare

Recommended Posts

Salut am vrea sa deschidem un server de 4story dar am chieltuit toti bani pe stuff-uri tool-uri etc...

si avem nevoie de 30-60 euro pentru a cumpara un vps calumea cu protectie antiddos de la ovh pe minim 3 luni , bani vor fi returnati inapoi iar donatile de pe server vor fi redirectionate in contul sponsorului daca este o firma o sa aibe reclama si numele pe server cat si pe website.

Daca ne puteti ajuta lasatimi un pm sau raspund la adresa de mail tin.levin@yahoo.ro sau skype:Tin.Levin

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

da stiu ... dar nah ce sa ai fac ... daca nu face diferenta intre metin si 4story ne dam seama cine are o "intarziere mintala"

Manca-te-ar nenea...esti un caz pierdut .

Cum sa ii spui cuiva ca e prost doar ca nu stie diferenta intre 2 jocuri de cacat pentru copii care nu le-au dat nici flocii la cur . Generatia pulii mele .

Link to comment
Share on other sites

da stiu ... dar nah ce sa ai fac ... daca nu face diferenta intre metin si 4story ne dam seama cine are o "intarziere mintala"

Nici eu nu stiu diferenta dintre 4story si metin si te asigur ca nu am o "intarziere mentala". Inchidem topicul si il mutam la cosul de gunoi. Daca vrea cineva sa te ajute, sa te contacteze. Oricum, faptul ca vrei sa iti deschizi un server si nu ai 30-60 de euro pe care sa-i investesti, spune mult despre tine si despre modul in care gandesti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...