Jump to content
ponta

Nu, nu se măresc salariile! Îmi cumpăr eu Bugatti

Recommended Posts

Nu iti Vine sa Mori cu ei de gat !

Arogan?? maxim? a beizadelei miliardarului Micula. Victora? Micula a anun?at pe Facebook: “Nu, nu se m?resc salariile! Îmi cump?r eu Bugatti”. Bolidul nu cost? ,,decat'' 1,5 milioane de euro.

Clanul Micula din Oradea a reu?it, de curând, performan?a s? execute silit statul român pentru o daun? de 82 de milioane de euro. Victora? Micula, unul dintre mo?tenorii imperiului, ?tie deja ce va face cu banii.

Victoras Micula este celebru, fiind considerat etalonul perfect pentru o beizadea: se plimba cu elicopterul, merge in vacante exotice si in general, face ce-i trece prin cap. In toamna, Victoras a ajuns si in presa britanica. Jurnalistii englezi au fost socati de modul in care se comporta mostenitorul Micula. Publicatia “The Mirror” a scris de episodul in care Victoras a mers la scoala la bordul unui elicopter, pentru a se putea trezi mai tarziu. Tot cu elicopterul a mers milionarul nostru si la mormantul lui Arsenie Boca. Micula conduce un Ferarri

Victoras conduce un Ferrari de 200.000 euro, dar se pare ca nu-i este de ajuns. Acum, dupa ce s-a aflat ca familia Micula se va imbogati cu peste 80 de milioane de euro, angajatii companiilor detinute de aceasta au sperat ca le vor creste si lor salariile. Unul a avut chiar curajul sa comenteze pe una din paginile de socializare ale lui Victoras. Acesta insa i-a replicat, mai in gluma, mai in serios: “Nu cresc (n.r salariile), ca imi iau un Bugatti”, relateaz? wowbiz.ro.

Bugatti este considerata marca de automobile de lux , cea mai scumpa si exclusivista din lume. La noi in tara, printre cei cativa posesori de Bugatti Veyron se afla un alt “printisor”. Costelus Casuneanu are in garaj o astfel de masina, care valoreaza circa 1,5 milioane de euro.

Sursa - http://www.comisarul.ro/

Link to comment
Share on other sites

:)) in locul lui faceam la fel! sa-si poarte fiecare de grija, esti salariat, nu-ti convine, ori muncesti mai mult, ori iti dai demisia si iti faci tu o afacere. Victoras asta e un prost, nu a luat nici macar bacul, insa din fericire nu el este cel care decide in afaceri, ce este doar "baiatul lui tata", cel care va duce afacerea mai departe.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...