Jump to content
schiopu92

Distant Perception

Recommended Posts

Probabil ati auzit de Distant Perception

Tot site-ul este pe fundal negru, pe care se distinge figura unui extraterestru din celebrul film “Avatar”. Dac? se face click pe ochii extraterestrului, apare mesajul “Enter password to view this page”, adic? “Introduce?i parola pentru a vizualiza aceast? pagin?”, ceea ce înseamn? c? site-ul este cifrat pentru a fi vizualizat doar de c?tre unii.

Mai multe detalii: Conspira?ia site-ului misterios distant-perception.com! Aici g?si?i imagini ?i simboluri Illuminati ?i satanice... iar totul are leg?tur? cu Pentagonul, cu serviciile secrete din SUA ?i cu o companie ruseasc?! | Secretele lui Lovendal - Secr

Link to comment
Share on other sites

Am stat 2-3 minute sa citesc ce scrie in articolul ala.

Lovendal asta cred ca mai are sa se drogheze in calcaie, ca in rest e full omu ))

Iar commenturile ...

"Ochiul nu mai este ca cel de pe bancnota de 1 dolar, acum este al unei reptile, seamana cu un atac nuclear"

lovendal sugi pula.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Nu am inteles exact care este intrebarea sau nelamurirea ta. Sincer nu trebuie sa mai puneti botul la orice pagina creeata de un copil de 12 ani.

Imi fac si eu o pagina pe care scriu ca sunt D-zeu si daca dai click pe un anus de oaie te umplii de bani.

Link to comment
Share on other sites

Nu am inteles exact care este intrebarea sau nelamurirea ta. Sincer nu trebuie sa mai puneti botul la orice pagina creeata de un copil de 12 ani.

Imi fac si eu o pagina pe care scriu ca sunt D-zeu si daca dai click pe un anus de oaie te umplii de bani.

Cred ca nelamurirea lui este 'parola' , dar se zice ca nu a aflat nimeni parola INCA .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...