Jump to content
Caracal

Geely CK

Recommended Posts

stiu de testele alea. s-au facut in rusia in 2002 :D de atunci....a mai fost imbunatatita. nu stiu cat de "mai sigura" poate fi dacia :) am si o dacie si d-asta zic ;) multi spun: "made in china....bleah" fara sa stie despre ce e vorba. la banii astia (9700 E full) cred ca merita :) pe vremea cand numai dacii erau, nu se gandea nimeni cat de sigure sunt. mie imi place masina si e super stabila. am bagat-o la "liniute", m-am dat cu frana de mana...e chinuita rau de tot si nu au aparut probleme.

vinde-o cat mai repede !

cred ca atunci cand simti ca esti anonim, nimeni nu te baga in seama, preferi sa te bagi aiurea, poate te remarca lumea prin glumele istete pe care le faci. stai linistit, nu esti special! esti unul dintre (multii) "prosti cu diploma" :)

cheers

Link to comment
Share on other sites

stiu de testele alea. s-au facut in rusia in 2002 :D de atunci....a mai fost imbunatatita. nu stiu cat de "mai sigura" poate fi dacia :) am si o dacie si d-asta zic ;) multi spun: "made in china....bleah" fara sa stie despre ce e vorba. la banii astia (9700 E full) cred ca merita :) pe vremea cand numai dacii erau, nu se gandea nimeni cat de sigure sunt. mie imi place masina si e super stabila. am bagat-o la "liniute", m-am dat cu frana de mana...e chinuita rau de tot si nu au aparut probleme.
vinde-o cat mai repede !

cred ca atunci cand simti ca esti anonim, nimeni nu te baga in seama, preferi sa te bagi aiurea, poate te remarca lumea prin glumele istete pe care le faci. stai linistit, nu esti special! esti unul dintre (multii) "prosti cu diploma" :)

cheers

Ma faci sa ma simt ca un zeu :X multumesc ca ma flatezi si ma apreciezi la adevarata mea valoare de Gascan al Ratatilor !

Link to comment
Share on other sites

Caracal ... (wtf!?) termopanu nu e nici anonim nici prost ... e doar frustrat :)

Iti multumesc tovarase Gascane ca ai dat dovada de curaj precum al bravilor gascani ce au luptat in razboiul de independenta din Gascania , tara gascanilor de pretutindeni.

Da ai dreptate , termopanu nu e nici anonim nici prost ci e doar Ratat , mai concret este Gascanul cel Ratat !

are ceva probleme cu etajul. ma rog...problema lui (psihica)

Gascane imi pare rau dar stau la parter.

Caracal ... (wtf!?) termopanu nu e nici anonim nici prost ... e doar frustrat :)

I think he is/could be the new flama . :)

Desi nu inteleg care-i treaba cu gascanii , o fi vreun fetish ceva .

Who the fucking is flama !?

Gascane ce ai cu penele mele ?

sunteti prin zona :))

Patruleaza Gascane !

Link to comment
Share on other sites

Caracale.....eu stii ce cred?

Cred ca esti ala de l-au luat la p*ula baietii de pe loganclub cand a zis ca are Geely....Daca doriti sa vedeti o discutie concreta despre LOGAN vs Geely puteti vedea pe loganclub.ro/forum cu argumente concrete!!!

Ca te-ai dat tu la liniute si nush ce-ai mai facut cu frana de mana trasa dovedeste doar ca esti un pustan imberb si nu ai venit cu nici un argument serios despre faptul ca Geely ar fi o masina buna.

Geely e o chinezarie,iar Logan-ul cel putin stiu ca e facut de Renault!...iar Renault in cazul in care nu stiati nu faci masini de ieri, de azi.....

Link to comment
Share on other sites

Caracale.....eu stii ce cred?

Cred ca esti ala de l-au luat la p*ula baietii de pe loganclub cand a zis ca are Geely....Daca doriti sa vedeti o discutie concreta despre LOGAN vs Geely puteti vedea pe loganclub.ro/forum cu argumente concrete!!!

Ca te-ai dat tu la liniute si nush ce-ai mai facut cu frana de mana trasa dovedeste doar ca esti un pustan imberb si nu ai venit cu nici un argument serios despre faptul ca Geely ar fi o masina buna.

Geely e o chinezarie,iar Logan-ul cel putin stiu ca e facut de Renault!...iar Renault in cazul in care nu stiati nu faci masini de ieri, de azi.....

renault is ai mai zmeifici in siguranta .... daaar au interiorul de neam prost, (majoritatea lucrurilor nu merg ), si-s frantuzesti :D . Daca te-ai fi uitat la topgear ai fi stiut ^_^

Link to comment
Share on other sites

@phreak

nu li s-a parut o masina extraordinara ci doar ca avea strictu necesar.

de aia au si zis ca are pretul ala asa scazut.

@sawyer

de mult copie masini.....au scos copii cam dupa toate masinile de lux.....evident niste replici proaste.

la asta m-am referit... ca ar fi buna o masina ca aia si la ei in tara, nu neaparat ca este foarte rapida and stuff dar raportul calitate pret , pentru ei este foarte bun.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...