Jump to content
Sad_Dreamer

Alt "Hacker"

Recommended Posts

:@ :@ :@

1)In primu rand daca aveti de comentat faceti-o pe privat!!

2)Ce damage ai facut aici?E adevarat bravo tie ca i-ai tiniut forumul jos, dar asta nu inseamna ca ai facut tu acest lucru.Te-ai ajutat de niste "tools-uri" facute de adevaratii hackeri.Data viitoare incearca sa te exprimi corect ca poate vor crede ceilalti de pe forum ca "oi" fi si tu vreun mare hacker.

Thunder asta sunt probleme voastre personale, nu suntem nevoiti sa asistam la ele.Bafta!

ps: nu astept raspuns pentru ca dupa aceea vom intra in polemica si nudoresc acest lucru!Daca aveti ceva de obiectat trimiteti-mi un pm, si daca mesajul vostru va fii destul de interesant poate va voi raspunde;)

Link to comment
Share on other sites

nici eu nu vreau sa fac prea multe posturi aici...pe privat incepusem eu... el a facut public...am inceput pentru ca ma pupa pe mine si pe epic in cur si apoi imi zice aici ca sunt bata...ca mia aflat mie kw3rln parola de la mail...pan la urma ia aflat-o si lui !_30 care stie multe chestii si lui operabilus la fel ( nu de la mail ) si pan' la urma operabilus ....stie multe :)

Te asigur ca am dat cu programele mele si celor de la TeamElite...din care fac parte...cred ca imi permit sa le folosesc unele softuri :) ..

si nu vreau sa dau impresia ca's hacker cum zici tu..pentru ca nu's...repet asta de 1000 ori..dar voi tot asta ziceti...si nici macar nu am zis vreodata ca's hacker

Link to comment
Share on other sites

Ohoo...pai vad ca ai incercats a te aperi spunand de operabilus si 1_30.Despre operabilus iti pot spune sigur ca nu a pierdut nici un cont de mail.Despre !_30 am inteles ca moemtan sta pe idu lui si pe mailu lui.Nu stiu in ce masura au fost afecatt.Oriocum scriptul ala de iti afla cookye iti ia cookie doar pt 24 de h atata e valabil.Asa ca ...nu te mai ascunde in spatele lor.Si incheiati si voi aici :@

Link to comment
Share on other sites

:))

1.am mentionat ca nu i-au spart mailu' lui Operabilus

2.!_30 ia spart mailu' dar nu ia schimbat parola

3.nu ma ascund in spatele lor...ei sunt peste mine la tot ..si le-au fost furate conturile...si asta ma face pe mine bata ca mia aflat kw3[R]ln parolele...

De parca lui nu ar putea sa i le afle...

4.el a inceput...el sa termine...cu un argument bun sau sa recunoasca ca vorbeste aiurea

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("Sad_Dreamer")</div>

si nu vreau sa dau impresia ca's hacker cum zici tu..pentru ca nu's...repet asta de 1000 ori..dar voi tot asta ziceti

Waaa asta..cum iti zice...Sadulescu...Cand s-a autoproclamat vreun user de-aici, [care probabil merita statutul de HACKER] hacker ?! Huh?? Trezeste-te baiete si tu si Enigma blow-job aia...

Aaa...Si DDOS-u' ala de l-ati dat numesti tu DAMAGE ?!???!!

Link to comment
Share on other sites

era vorba de impresie ma...nu de altceva...read 1...si cred ca esti chiar idiot frate....cred ca l-a costat ceva banuti sa upgradeze serveru'..sau ceo fi facut..+ a schimbat hostu' nu e damage? pff ma se vede ca ai ceva cu mine...daca vrei ceva da pm nu face posthunting..raspunde frumos nu te baga aiurea in seama...salut

Link to comment
Share on other sites

La

<div class='quotetop'>QUOTE("Sad_Dreamer")</div>

si cred ca esti chiar idiot frate...

iti raspund cu alta replica de-a ta:

<div class='quotetop'>QUOTE("Sad_Dreamer")</div>

raspunde frumos nu te baga aiurea in seama

DDOS-u' tine mai mult de cracking si nu de hacking, stimate...Cum zicea Psy: 'bootin' is lame' !!!

Oricum Kw3rln trebuia sa faca upgrade si sa schimbe hostu'...Va zic eu ca NU neaparat din cauza voastra a facut modificari si upgrade la securitate.

A, sa nu uit : Cand mai vorbesti cu mine, fa bine si taci ;)

Link to comment
Share on other sites

Desi nu sunt moderator..sper sa nu iau avertizare:post inchis...se vorbeste aiurea..sad scuza-ma nu am absolut nimic cu tine..esti putin pe dinafara...nu prea stiice vorbesti..sau poate stii dar vb aiurea....Bafta!

kwerlen cum de esta pe forum?Din cate am vazut nu prea va intelgeti....din moment ce i-ai spart contul=))

Link to comment
Share on other sites

1.pey cum sa iti spun ma cand e clar ca ai ceva cu mine si nici nu ai citit posturile si mai ales titlul topicului sau daca ai citit ai vazut doar ce vroiai tu sa vezi.

2.de ce sa-l upgradeze ? nu avea nici un bug ;) si + ddosul merge si acum...si daca tine de cracking ce ? am zis eu ca tine de hacking ?

3.ha ce glumetz esti..." fa bine si taci "...ca altfel ce ? :))) ma..cred ca sunt destul de securizat acum...si nu ai ce sa imi faci...cu xss cookie stoler sigur nu iti merge pentru ca am invatat cum sa ma feresc de asa ceva ( thx to Kw3rln)...cu ddos...am firewall .. cu brute force la parole...astepti ANI ...ce-ai sa-mi faci ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...