Jump to content
Sign in to follow this  
AsalT

Limitele PayPal

Recommended Posts

Salut bajeti.

De ceva timp ma bate un gand in legatura cu limita paypal de €2500 pe an. Ce se intampla daca primesti mai mult(ex: €3000)? Acei €500 raman blocati pana obtii statutul de Verified sau nu ii mai primesti deloc?

Multumesc!

Edited by AsalT

Sunt blocati pana iti sunt ridicate limitele.

Ai grija sa depui din timp toate actele necesare ridicarii limitelor, eu am stat pe mailuri cu ei o luna, inca nu atinsesem limita, mai aveam 80$ ramasi pana la limita si din cauza asta ei au considerat ca nu e urgenta.

Edited by Gio33

Guest
Sunt blocati pana iti sunt ridicate limitele.

Ai grija sa depui din timp toate actele necesare ridicarii limitelor, eu am stat pe mailuri cu ei o luna, inca nu atinsesem limita, mai aveam 80$ ramasi pana la limita si din cauza asta ei au considerat ca nu e urgenta.

Se misca destul de rapid daca-i suni.

Suni > Faci ticket > Te rezolva, ca stiu despre problema dinainte. :)

Iti raman blocati fara aces la ei cat timp tie limited,dar vezi ce procesul de verificare dureaza foooooooarte mult chiar saptamani.. dar dupa 90 zile parca cat timp tie contul limitat te lasa sa le faci withdraw in card sau cont bancar.

Cum dracu sa le maresti :))) adica sa ai pana la 3500e sau cum ..... Poi odata ce le-ai trimis alea .. nu mai ai limite .. Unlimited.

Nu bre...Sa zicem ca nu ai cont in banca, si nu poti lega contul PayPal la el.

• Upvote 1