Jump to content
Hubba

Cumpar Scanner Rdp !

Recommended Posts

Se pare ca utilizatorul @lukas.luci19 isi vinde produsul si in care isi expune ideile, tind sa cred ca este intr-adevar frauda. A trimis pana la urma scanner-ele sau nu?

nu sunteam unu si acelasi , el ma rugat sa deschid topicul pentru ca nu are destule posturi , din cate am inteles cred ca i-a rimis scannerul si scannerul nu era cum zicea el .. adica era mai degraba un scanner de vnc-uri ..

Link to comment
Share on other sites

Mi`ai trimis ce aveam deja , un scanner din 2009 , si nvnc`ul care ti`am zis ca il am , ce nu aveam era cain & abel aia mi`a dat !!! dar nu inteleg cum de nu e tzeapa ??? cand eu l`am intrebat clar e metoda sa scanezi VNC`uri si el a zis NU dupaia imi da scanner de VNC`uri :))))) PS: eu l`am rugat pe hubba sa imi faca post pentru mine ca nu am 50 de post`uri sa postez in market !!!

Link to comment
Share on other sites

Iam trimis toate scanerele cum am zis si men?ionez ca d la început iam zis ca nu e scanner rdp , ci o metoda cu care poate face rost de rdp uri, deci n inteleg und e frauda?

ma zic eu ca e frauda .. mai vin inca 2-3 si zic la fel si tu tot o ti pe a ta ? adica toti 4 suntem nebunii si tu destept ?

el te-a intrebat daca e metoda cu VNC-URI .. si tu ai zis NU ! ce e greu de inteles ? da stia ca e o metoda dar el te-a intrebat daca e metoda cu VNC-uri .. nu platea daca era metoda care deja o stia .. nu e logic ?

Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg dece va bateti capu, el stia ce este de la bun inceput daia nici nu a vrut sa ai spuna ca este metoda vnc sa agate loveaua, cel mai simplu ban si nu mai cumparati nimik daca nu au vechime si post aici si macar sa se faca proba cu tmw.

Daca era baietas ai trimitea bani back, dar la el ideea a fost sa agate banuti ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...