Jump to content
Deta

Falsificare poza!Urgenta!

Recommended Posts

Deci am sa fiu foarte scurt si la subiect.Care imi face o fotografie falsificata cu un grup de oameni plasata sub forma de litere si anume A M D

primeste bani (nu am precizat suma ca nu stiu daca am voie).Pentru detalii manuvasa18 id de messenger.Grupul sa fie foarte mare plasat strategic sa nu se vada ca e falsa.Termen pana diseara la ora 23:50.Multumesc foarte mult si astept mesaje.Miza este foarte mare pentru mine.

Link to comment
Share on other sites

Ah si tu acuma, m-as baga dar plec si la servici, pana gasesc 3 oameni in pozitiile respective sa-i decupez si sa-i aplic imi trebuie oleaca de timp.

Ca solutie urgenta in caz ca nu ai nimic la indemana intra pe http://www.dafont.com/alpha-silouettes.font si culege niste fonturi siluete. Sunt mai multe dar nu le merge searchul asa ca am dat link direct.

In rest sa vad mai tarziu daca as putea face ceva, nu promit nimic azi.

EDIT Am vazut acum ca-ti trebe "grup" (poza de deasupra cred), poate e mai usor vad mai tarziu.

Link to comment
Share on other sites

H4e se pare ca nu ai inteles ce vroiam, cred ca loki in schimb da.Deci trebuie sa fie o poza in care sa se vada de la distanta si sa se vada mai de sus oamenii aliniati sub forma de litere nu oameni in interiorul literelor ca iti dai seama ca nu ofeream o suma pentru asta.Deci trebuie o poza care sa iti deie impresia ca este reala.Sa scoti ceva mici grupuri le pui unul langa altul si le pui 3d pe un teren de fotbal si sa se vada ca si cum chiar ar fi fost facuta poza cu oamenii.E greu stiu dar sper sa poata cineva..repet platesc dar numai daca se poate face pana la ora 23:40 ca altfel nu mai este de folos.Idul meu il aveti: manuvasa18 contactati-ma si va arat si cum au facut altii poze adevarate ca sa aveti un reper.

Edited by loki
Link to comment
Share on other sites

uff singura chestie care o pot face azi e asta (doar inceputa, fara A-ul gri de jos)

testjw2.th.jpg

Initial am incercat sa lucrez pe o singura poza de grup dar m-am lasat, te omoara umbrele, is dezordonati. Mi-ar trebui o poza de grup mare, cu multe persoane, sa am si picioarele la aia din fata.

E in schimb munca de durata.

Spune-mi daca sa o continui pe asta. (detaliile se mai pierd la micsorare, la urma putina umbra ar trebui sa dea un efect)

Link to comment
Share on other sites

deci ideea e buna doar ca trebuie oameni adevarati dar gasesti pe google la poze cu grupuri ff multe

EDIT: dar ia de pe net imagini cu oameni si cu terenuri de fotbal si pui oamenii la distanta in asa fel in cat cel care numara oamenii sa poata doar aproxima dar sa nu incapa indoiala ca nu ar fi peste 80.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...