Jump to content
54P

Salut

Recommended Posts

Salut comunitate m? numesc marius locuiesc in pitesti am 25 de ani chiar nush cum sa incep este pentru prima oara care ma adresez imi scuzati gramatica dar tot ce am invatat am invatat pe strada poate uni dintre voi va intrebati cu ce ma ocup sau ce caut aici...nu sunt un mare ''hacker'' sau mai bine spus Cracker nici nu mi-am dorit putin si bun Deci sa incepem povestea mea este unu lunga si doar cine cunoaste poate sa inteleaga bun... ma ocup cu falsificare actelor pentru imprumuturi bancare lu-a 100% bani 100mil 200mil depinde cati ani avea persoana mai ma ocupam si de permise 1500E 2000E asa era pretu unui permis am facut multi bani dar cand pune banu stapanire pe tine o ei razna pana a dat intro zi garda in mine mi-a confiscat 40de mii euro asta vorbesc cand aveam 19 mi-a dat 8 ani cu suspendare am luato de la inceput la 21 de ani eram prin Florida cu niste valceni cel mai mult ma distrus drogurile si nu consumam naspeturi doar cocaina care pe vremea aia era 250 300 de dolarii gramu poate uni dintre voi aveti visu sa conduceti un ferrari eu condueam ferrari 458 italia prin florida bani se face unsor nu era o problema pentru mine am avut o vila poate era ce-a mai frumoasa casa din pitesti... si 2 apartamente care sau dus pe apa sambetei pana la urma din cauza jocurilor drogurilor toti prieteni me-i poate pe alti nici nu ii cunosteam dar erau prieteni se distrau pe bani mei niciodata nu am tinut cont cat cheltui pe noapte sau pe zi era bine ca ii distram pe ''prieteni'' puscarie nu am facut ii multumesc lui dumnezeu sunt multe de vorbit dar mi-ar lu-a luni ca sa pot descrie viata mea alti nici nu visau la ce am facut eu Cu asta va doresc multa sanatate bafta in ce faceti si mult noroc ;)

Link to comment
Share on other sites

@Uriasul il caracterizeaza un dislike. Injura ca un prost pentru ca i-am dat dislike. Cum sa nu-i dai dislike unui post ca acesta? V I R U S .

Look: iRgLDTN.png

Na ma ti-am dat like la post sa fi multumit ! Dar vad ca pe tine te face fericit daca dai dislike pentru ca am cerut un bug de cs 1.6.Il consider un dislike fara rost daca te face fericit cauta toate posturile mele si dale la toate dislike !Incodata nu te-am injurat pentru un dislike ci ca dati asa fara rost ! Imi cer scz ! Multumesc !

EDIT:Na ma omul si-a trimis oameni sa imi dea dislikes la toate posturile !!! :))))

nHTcvsj.png

Edited by Uriasul
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...