Jump to content

Recommended Posts

Salutare comunitate RST. Sunt Rares si m-am inscris pe forumul vostru pentru ca avand unii prieteni programatori am zis ca ar fi fain sa ma apuc si de domeniul asta destul de vast (salarii mai bune decat ca economist).

O sa ma intrebati ce am facut in sensul asta - pai am parcurs unele cursuri de pe Learn to code | Codecademy (PHP, HTML&CSS, JAVASCRIPT si am inceput JQuerry) si, desi imi par destul de simpatice cursurile in cauza si eu zic ca ajuta pentru invatarea chestiilor de baza, am ajuns intr-un impas - nu stiu ce anume sa fac mai departe, asa ca as vrea sa va intreb pe voi daca stiti vreun site cu exercitii, probleme de programare/proiecte mai mici. Am observat ca ar fi ceva cursuri cu exercitii pe Online video tutorials & training | lynda.com insa acestea ar fi contra cost si nu stiu daca se merita (poate vreunul dintre voi a incercat si ma poate lumina in privinta asta).

Bine v-am gasit si sper sa ne intelegem. O zi/seara(depinde care cand cititi postul :D) faina sa aveti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...