Jump to content
Argentin

Shop Option

Recommended Posts

Am vazut pe un site o optiune super mijto.

AU niste hackuri pt un joc si daca vrei sa le iei iti trebuie puncte.

Punctele le faci cand postezi

1 Post = 1 Punct

Daca aveti programe facute de voi sau programe inaccesibile unora ia-ti motiva astfel sa posteze.

(Daca programele sunt cerute foarte tare poate vin si utilizatori noi mai multi)

Sau alta varianta ar fi ca la 100 de posturi Non Spam sa primeasca un program foarte cautat / privat

Astfel toata lumea s-ar face folositoare pe aici si nu ar mai fi prea multi leecheri pentru ca ar sti ca nu pot face rost de program decat daca sunt utili.

Link to comment
Share on other sites

pe siteul ala era vb de 60 de posturi

dar eu am dat un exemplu.

daca ar fi vorba sa fie pus la bataie Cqkilerl banuiesc ca 500 de posturi UTILE toate ar fi o intelegere buna

(nimeni nu poate face atatea posturi informative)

si daca se poate ar fi foarte putini aia

si macar forumul se alege si cu ceva daca tot da programul.

dar eu nu ma refeream la asta.

chiar nu stiu sa dau un exemplu de programe dar banuiesc ca exista printre marii hackeri de aici un program mai greu de gasit pt ceilalti.

Astea sunt doar sugestii sper sa nu fiu banat pt niste sugestii ca stiu ca unii fac rau cand vine vb de CqKiller...

Link to comment
Share on other sites

cred ca e util mai simplu: existenta sectiunii Vip pe multe forumuri incluzand asta. In care lumea intra dupa o selectie umana. Altfel... cauta un georgex_hacker pe aici pe care scrie banned dupa 100 posturi (2 zile) de "foarte tare", ":)", "misto tutorial", "sunteti tari!". :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...